Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Digitálne môže byť umenie, zábava alebo vzdelávanie, tak prečo nie bankovníctvo?

Pripojte sa a zažite krásu digitálneho sveta s Tatra bankou. Bankou, ktorá ako prvá na Slovensku priniesla už v roku 1998 svojim klientom digitálne bankovníctvo. Už dnes v Tatra banke výhodne vybavíte účet, kartu aj úver online.

Digitálna banka

Tatra banka a jej klienti sa v digitálnom prostredí nachádzajú najdlhšie na slovenskom trhu. Digitalizácia je dnes trendom, ktorý prirodzene nasledujú všetky banky. Odvážny inovačný líder ako Tatra banka naplno využíva možnosti digitálneho sveta pre unikátny zákaznícky zážitok.

Pripojte sa aj vy

Aktuálne si cez aplikáciu Tatra banka viete založiť účet, načerpať úver alebo požiadať o kreditnú kartu aj keď nie ste klientom Tatra banky. Rýchlo a jednoducho, za menej ako 10 minút.

Hlavné benefity digitálnych produktov:

  • Digitálny účetTB: bežný účet s balíkom služieb Tatra PersonalTB na 12 mesiacov bez poplatku za vedenie účtu.
  • Digitálny úverTB: 100 % zľava z poplatku za úver.
  • Digitálna kreditná kartaTB: na 12 mesiacov bez poplatku za kartu. Ku karte získavate množstvo výhod ako jedinečnú službu My Doctor alebo program My Benefit.

Digitálny svet nám ponúka takmer neobmedzený priestor, kam môžeme posúvať hranice bankovníctva. Vnímame ho ako naše prirodzené prostredie, pomocou ktorého zjednodušujeme klientom každodenný prístup k svojim financiám. Aktuálne má aplikácia Tatra banka, ako jediná banková aplikácia na Slovensku, viac ako 500 000 stiahnutí v obchode Google Play,“ uviedol  Peter Matúš člen predstavenstva zodpovedný za retailové bankovníctvo.

Vďaka digitálnemu svetu a mobilným zariadeniam vieme byť k našim zákazníkom tak blízko ako nikdy predtým a každý deň im inováciami meniť ich svet k lepšiemu,“ dopĺňa Boris Fojtík, hovorca Tatra banky.

Líder v inováciách

  • Tatra banka priniesla ako prvá banka na Slovensku pre svojich klientov Internet bankingTB už v roku 1998.
  • V roku 2012 ako prvá banka v Európskej únii predstavila snástrojom iCarte možnosť platenia iPhonom a
  • Ako prvá banka umožnila klientom i platby mobilom vďaka svojmu riešeniu MobilePayTB v čase, keď na Slovensku NFC platby neboli dostupné.
  • Medzi unikátne novinky patril aj prvý bankový humanoidný robot PepperTB, ktorý pomáhal navigovať klientov vo vybranej pobočke Tatra banky.
  • Najnovšie ste sa mohli stretnúť s prvým virtuálnym bankárom – chatbotom AdamomTB, ktorý je pre klientov oddnes dostupný 24/7 nie len na stránke tatrabanka.sk, ale aj v mobilnej aplikácii.

V minulom roku získala Tatra banka prestížne ocenenie magazínu Global Finance The World’s Best Digital Bank 2018 v kategórii Najlepšia online ponuka produktov na celom svete za jedinečnú technológiu Tvárová biometria, vďaka ktorej môžu aj noví klienti získať Digitálny úver alebo si otvoriť Digitálny účet bez toho, aby navštívili pobočku.

V roku 2019 pribudla v aplikácii možnosť požiadať aj o podnikateľský úver. V tomto roku Tatra banka potvrdila svoje inovačné líderstvo oceneniami od Global Finance a EMEA Finance ako najinovatívnejšia banka v strednej a východnej Európe.

Pripojte sa do digitálneho sveta a spoznajte jeho krásu na  www.digitalnabanka.sk. Pozrite si aj nový televízny spot.

Značky: