365.bank a Omediach.com spúšťajú projekt na odhaľovanie hoaxov, konšpirácií a dezinformácií

0

Novovznikajúci projekt 365 banky a webového portálu Omediach.com sa bude pravidelne venovať témam zameraným proti šíreniu hoaxov.

365.bank a Omediach.com spúšťajú projekt, ktorého cieľom je včasná a presná informovanosť, poukazovanie na nepravdivé tvrdenia – hoaxy, ich odhaľovanie a vysvetľovanie. Zapojiť sa môže aj verejnosť zdieľaním vlastných skúseností a upozorňovaním na problémové oblasti.

Projektu bude venovaná špeciálna sekcia webového portálu Omediach.com. Na webe www.omediach.com/hoaxy bude redakcia na pravidelnej báze informovať o všetkom dôležitom na tému hoaxov.

Do projektu sa môže zapojiť aj verejnosť a to tak, že bude zdieľať svoje skúsenosti alebo posielať námety na konkrétne problémy. Redakcia na tieto účely vytvorila špeciálnu adresu hoaxy@omediach.com. Zámerom tohto kroku je aktívne vťahovať ľudí do diania a šíriť osvetu.

Zdroj: 365.bank

Prečítajte si aj:

Neverte všetkému, čo je na internete

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>