Aktivujte si Nekonečné pripojenie od Telekomu zadarmo

0

Od 1. júna si môžete aktivovať nový balík v sieti Telekom.

Volá sa Nekončené pripojenie a bude dostupný pre desať paušálov od úrovne 25 EUR

  • 5× T Paušálov: T Ideál 25, T Dáta 25, T Ideal 27, T Ideál 32 a T Ideál 37
  • 5× Biznis Premium 26, 28, 32, 35 a 38

Dáta si budete môcť aktivovať každý mesiac v aplikácii Telekom po minutí dát plnou rýchlosťou. Aktivácia je možná aj vopred. Teda nemusíte čakať, kým mienite predplatené dáta. Po ich minutí však budete môcť surfovať aj naďalej a to rýchlosťou 128 kb/s.

telekom app

Aktivácia platí vždy do konca vášho zúčtovacieho obdobia. Aktiváciu je treba robiť zakaždým po minutí vami predplateného objemu dát. Proces obnovenia nebude automatický.

Rýchlosť 128 kb/s, teda 16 kB/s je vhodná na základné úkony ako napríklad chatovanie, posielanie emailov alebo prezeranie jednoduchších webových stránok. Nie je to rýchlosť, pri ktorej sa dá sledovať video.

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Telekom podporuje VoLTE na ďalších zariadeniach: Celkovo je ich 130

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>