Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slávna severoamerická National Football League bude v sezóne 2020/2021 zabávať slovenských a českých divákov stanice PREMIER SPORT. Najsledovanejšiu zámorskú súťaž NFL, si tak budú môcť od novej sezóny vychutnať zákazníci digitálnej televízie Magio TV a DIGI TV, mobilnej TV Magio GO Premium a satelitných platforiem DIGI TV a Magio SAT.

Nová sezóna odštartuje tzv. NFL Kickoff zápasom v noci z 11. na 12. septembra, kedy cestu za obhajobou zaháji Kansas City Chiefs s quarterbackom a najlepšie plateným športovcom sveta Patrickom Mahomesem, jeho súperom bude Houston Texans. Absolútny víťaz vzíde zo Super Bowlu LV, ktorý sa uskutoční 7. februára na štadióne Raymonda Jamesa v Tampe na Floride.

„Pri príležitosti 10. výročia spustenia televízie DIGI SPORT som avizoval, že máme niekoľko ďalších kandidátov, ktorými by sme našich divákov veľmi radi bavili v najbližšom období. Som nesmierne rád, že už o tri týždne neskôr môžem prezradiť, že sa môžu tešiť na najsledovanejšiu zámorskú súťaž NFL aj so slávnym Super Bowlom,“ reagoval generálny riaditeľ DIGI SLOVAKIA Marcel Šatanek.

Živé prenosy, TV magazín aj finálový Super Bowl

Priaznivci stále populárnejšieho amerického futbalu sa môžu tešiť každý hrací týždeň až na päť priamych prenosov vrátane záverečného play-off a Super Bowlu, ktorý je tradične najsledovanejšou televíznou udalosťou v USA.

Chýbať nebudú duely zo štvrtkových Thursday Night Footbal, tri nedeľňajšie atraktívne prenosy vrátane Sunday Night Football, tradičná pondelková dohrávka Monday Night Football a samozrejme ani magazín NFL Game Day.

Na komentovaní prenosov z NFL sa bude podieľať skúsený tím pod vedením Jindřicha Rajchla, ktorý má s americkým futbalom viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Spolu s Jindřichom Rajchlom nájdeme v komentátorskom tíme tiež ostrieľaných harcovníkov Honzu Štieglera, Honzu Dundáčka, Standu Jantoša, ale aj novú krv v podobe Ondra Horáka či Olivera Sálusa.

Značky: