Android a Windows 10 budú ešte viac prepojené: SwiftKey pripravuje užitočnú funkciu

0

Vďaka spolupráci spoločností Samsung a Microsoft sa stala synchronizácia smartfónov Samsung Galaxy s Windows 10 veľmi jednoduchá.

Microsoft však uvažuje o zavedení užitočnej funkcie aj pre ďalšie telefóny s Androidom. Portál PhoneArena uvádza, že už čoskoro bude možné v Androide synchronizovať schránku klávesnice SwiftKey so schránkou Microsoft na Windows počítačoch.

Na to, aby to fungovalo, je potrebné používať aplikácie spoločnosti Microsoft. Táto funkcia umožní synchronizovať všetko, čo bolo skopírované z telefónu so systémom Android do počítača so systémom Windows 10. Na telefónoch Samsung Galaxy sa to dá dosiahnuť pomocou aplikácie Váš telefón a Link to Windows. Najnovšie však beta verzia klávesnice Swiftkey pre Android obsahuje novú funkciu cloudovej synchronizácie pre kopírovaný obsah.

Klávesnicu Swiftkey je možné používať na ľubovoľnom telefóne s Androidom, čo znamená, že čoskoro bude možné synchronizovať obsah schránky s počítačom, bez ohľadu na to, aký telefón s Androidom používate.

Keďže funkcia je dostupná iba v beta verzii aplikácie, na jej plné nasadenie si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Dobrou správou však je, že sa na nej pracuje.

Zdroj: PhoneArena

Prečítajte si aj:

Začíname s Androidom: Ako zmeniť a prispôsobiť klávesnicu?

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár