Apple Music prináša predplatné pre študentov so zľavou 50%

0

Konkurenčné služby zatiaľ žiadne zľavy pre študentov neposkytujú.

Spoločnosť Apple so svojou hudobnou streamovaciou službou Apple Music by rada čo najskôr predbehla konkurenčnú službu Spotify. Pravdepodobne aj v dôsledku naplnenia tohto cieľa spoločnosť spúšťa študentské predplatné v 82 nových krajinách. Zľava je až vo výške 50%, študenti tak zaplatia mesačne iba 2,99 eur.

Študentské predplatné má Apple už od roku 2016, keď ho spustila v Spojených štátoch, Veľkej Británii či Nemecku. Teraz táto ponuka bude dostupná pre takmer každú krajinu, kde Apple pôsobí, vrátane Slovenska, kde zlacnené predplatné je už dostupné.

Verifikácia štúdia neprebieha priamo na strane Applu, ale sprostredkovane cez spoločnosť UNiDAYS. Služba verifikuje študenta skrz školský e-mail. Po overení je zľava dostupná až na štyri roky, prípadne dokým služba UNiDAYS nezruší overenie v dôsledku ukončenia štúdia.

Zdroj: The Verge

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár