Apple Watch 3 majú veľké problémy v nemocničnom prostredí

2

V prípade poslednej verzie Apple Watch dochádza v nemocnici k samovoľnému reštartu.

Mnoho používateľov, ktorí navštevujú nemocnicu alebo v nej pracujú, hlásia, že ich hodinky Apple Watch sa samovoľne reštartujú a to aj niekoľkokrát za deň. Príčinou sú pravdepodobne špeciálne prístroje, ktoré sa nachádzajú v nemocnici. Problémy sa však netýkajú všetkých oddelení.

Najväčšie problémy hlásia používatelia na oddelení jednotky intenzívnej starostlivosti, kde sa nachádza množstvo monitorovacích prístrojov. Zdá sa tak, že problémy robia práve tie stroje. Dôležité je podotknúť, že minimálne na Slovensku sú na oddelení JIS zakázané, prípadne vysoko neodporúčané elektronické zariadenia, ako je smartfón alebo inteligentné hodinky a to práve z dôvodu, že narúšajú správnu funkčnosť lekárskych zariadení.

Používatelia sa sťažujú na fórach podpory spoločnosti Apple, že majú problémy so svojimi hodinkami. Jeden zo zamestnancov nemocnice píše, že hodinky sa mu bežne v práci reštartujú aj niekoľkokrát za deň. Iný používateľ uviedol, že sa mu reštartujú vždy pri návšteve jeho otca.

Podobné podnety prichádzajú iba od majiteľov tretej generácie. Otázne je, či sa dá problém vyriešiť jednoduchou aktualizáciou softvéru alebo dochádza k vzájomnému rušeniu hardvéru.

Zdroj: CultOfMac

Prečítajte si aj:

Recenzia Apple Watch 3: Skvelé hodinky pre športovcov aj manažérov

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

2 komentáre

Pridaj komentár