Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nie je to tak dávno, keď sa zariadenia ASUS „prechádzali“ po módnom móle prémiového módneho návrhára Fera Mikloška v kolekcii jeseň/zima.

Teraz však, už naliehavo, klope na dvere jar a čoskoro i leto a s ňou prišla aj nová vzdušnejšia kolekcia tohto módneho guru. Ako sme mohli vidieť 4. apríla 2017 na letnom móle pri bratislavskom nákupnom centre EUROVEA, nová sezóna na mieru „sadla“ aj produktom ASUS. Opätovne. A že produkty ASUS zaujali, je zrejmé, keďže sa čoraz častejšie objavujú v rukách známych osobností.

Niet sa čo čudovať. Známe osobnosti slovenského šoubiznisu majú vysoké nároky nie len na kvalitu a pokročilé funkcionality, ale aj na dizajn a štýl, a práve v ňom hrajú produkty ASUS prím. Napríklad smartfón ASUS ZenFone 3, ktorý zdobil aj najnovšiu módnu kolekciu Fera Mikloška, ovenčenú jeho dvadsiatym výročím pod značkou #M20. Tak, ako prémiovú módu tvoria originalita, kvalitný materiál a precízne spracovanie, tak aj ASUS ZenFone 3 zdobí excelentný dizajn obojstranne tvarovaného skla, diamantom brúsená hrana a tenké, len 6,16 mm kovové telo. Skutočne pôsobivé umelecké dielo stvorené s vášňou pre detail, ktoré teraz navyše môžete zaodieť do obalu a vložiť do trendovej clutch kabelky z dielne MIKLOSKO FASHION DIZAJN. No k tomu sa ešte vrátime.

Čerešničkou na smartfóne je jednoznačne fotoaparát. 16 Mpx kamera, ktorá zvláda dokonalé fotky za extrémne rýchle 0,03 sekundy, a to aj vtedy, keď svetelné podmienky nie sú príliš priaznivé. Videá nahráva v 4K UHD rozlíšení a Full HD displej ponúka svetelnosť až 600 nitov, čo znamená, že ani ten najjasnejší deň vás neprinúti presúvať sa počas používania smartfónu do chládku.

Na prestížnom podujatí, plnom toho najlepšieho vkusu, nechýbal ani „vlajkový“ vysoko atraktívny ultrabook ASUS ZenBook 3. Nie je vyrobený z hodvábu ani zo zamatu, no tento pocit luxusu určite budí. Jeho konštrukcia je „ušitá“ zo špeciálnej zliatiny hliníka, ktorá je o 50 % pevnejšia ako bežné hliníkové zliatiny a predsa ľahšia. Paradox hodný kráľa vyvoláva aj chladenie a obrovská sila výkonu, ktorá v tomto tenučkom, len 11,9 mm tele spolu s najnovšími technológiami plní všetky vaše priania. A vy pri nich vyzeráte skvele. ZenBook 3 sa ešte lepšie vyníma v prémiovom kúsku od Fera Mikolška – v nákupnej taške v graffiti dizajne.

Vráťme sa však ešte na moment k smartfónu ASUS ZenFone 3 a dizajnovým kúskom, presnejšie k originálnemu krytu, clutch kabelke a nákupnej taške s dizajnom najnovšej módnej kolekcie Fera Mikloška pod značkou #M20, ktorá symbolizuje 20. výročie originálnej tvorby tohto prominentného módneho návrhára. Doplnky nebude ľahké získať. V súčasnosti sa ešte nedajú zakúpiť, ale môžete byť medzi prvými a vyhrať ich. A ako? Sledujte blogy najúspešnejších módnych blogeriek, a okrem inšpiratívneho čítania sa dozviete ako pomôcť šťastiu, aby niektorý originálny kúsok z limitovanej edície bol len a len váš.

Značky: