Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosti BMW a Marvel Studios nadviazali vzájomnú spoluprácu a jej prvým ovocím je film Black Widow (Čierna vdova), ktorý bude mať premiéru 9. júla. Akčný špionážny triler od Marvel Cinematic Universe je perfektným filmom na predstavenie schopností vozidla BMW X3. Do akcie sa zapojil aj model BMW radu 2 Gran Coupé. Exkluzívny pohľad do zákulisia natáčania ponúka YouTube kanál spoločnosti BMW.

„Ide o prvú spoluprácu medzi automobilkou BMW a Marvel Studios a výsledok je jednoducho úchvatný,“ uviedol Jens Thiemer, senior viceprezident pre zákazníkov a značku BMW. „To, že modely BMW X3 a BMW radu 2 Gran Coupé hrali vo filme Čierna vdova významné úlohy, je súčasťou našej stratégie, keď chceme ku komunikácii týchto dvoch modelov pridávať aj významný emocionálny náboj. Keďže emotívne a vzrušujúce príbehy zohrávajú čoraz významnejšiu úlohu v komunikácii našej značky, sme nesmierne nadšení z nadviazania spolupráce s Marvel Studios.“

Spolupráca medzi automobilkou BMW a spoločnosťou Marvel Studios bude pokračovať aj ďalej ako len filmom Black Widow.

„Myslíme si, že na to, aby sme ukázali, ako sa Nataša vyrovnáva so svojou minulosťou, niet lepšieho vozidla, ako ponúka značka BMW,“ vraví Mindy Hamilton, senior viceprezidentka zodpovedná za partnerstvá a marketing v spoločnosti The Walt Disney Company. „Modely BMW X3 a BMW radu 2 Gran Coupé sú uhladené a zároveň aj obratné rovnako ako Čierna vdova a už teraz sa tešíme na to, ako svet v júli zareaguje na naše spojenie.“

Z nakrúcania priamo do BMW Welt

Spoločnosť Marvel Studios nakrútila film Black Widow tak, že je plný napínavých akčných scén. Ich nakrúcanie preverilo schopnosti hercov a zároveň aj ich automobilových partnerov. Presne toto môžu na vlastnej koži zažiť aj návštevníci priestoru BMW Welt počas prehliadky výstavy naplánovanej na niekoľko ostatných týždňov a spojenej s filmovou premiérou. Jej súčasťou budú vozidlá použité vo filme a dodané priamo z natáčania ako aj ďalšie špeciálne momenty. V priestoroch BMW Welt sa predstaví model BMW X3, ktorý počas jednej z filmových naháňačiek zažil veľmi náročné momenty ako aj BMW radu Gran Coupé s fyzickými znakmi z jednej zo vzrušujúcich akčných scén.

Virtuálny zážitok u predajcov

Zákazníci majú od 25. júna možnosť vyskúšať si u vybraných predajcov vozidiel značky BMW virtuálny zážitok spojený s oboma modelmi, ktoré si zahrali vo filme spoločnosti Marvel Studios Čierna vdova. Ide o modely BMW X3 M a BMW radu 2 Gran Coupé. Emotívny virtuálny zážitok (EVE) vytvorený spoločnosťou BMW, ktorý je momentálne dostupný na viac ako 2 000 predajných miestach značky BMW po celom svete, sprostredkuje fotorealistický zážitok na vlastnej koži a zároveň aj v 3D prezentácii.

Vďaka EVE VR sa podarilo oba modely zdigitalizovať a pripraviť pre zákazníkov, ktorí majú u predajcov záujem o virtuálny pohľad na modely vozidiel, ktoré si zahrali vo filme.

O filme Čierna vdova z produkcie Marvel Studios

V akčnom špionážnom filme Čierna vdova z produkcie Marvel Studios sa musí Nataša Romanoff, čiže Čierna vdova, vyrovnať s nástrahami vlastnej minulosti, ktoré sa zrazu začali zjavovať v nebezpečnej konšpirácii. Nataša sa nevyhnutne musí vyrovnať s príbehmi a nástrahami svojich bývalých špiónskych aktivít a prerušených vzťahov, ktoré musela opustiť pred tým, ako sa pridala k Avengerom (Pomstiteľom). V úlohe Nataši/Čiernej vdovy sa opäť predstaví Scarlett Johansson, Florence Pugh si zahrá úlohu Jeleny, David Harbour sa predstaví ako Alexej/Red Guardian (Červený strážca) a Rachel Weisz stvárni úlohu Meliny. O réžiu sa postarala Cate Shortlandová, produkciu zabezpečil Kevin Feige. Film Čierna vdova zažijete v kinách alebo na Disney +, globálna premiéra je naplánovaná na 9. júla.

 

Značky: