Dvojdielny on-line seminár s odborníkom na informačnú a kybernetickú bezpečnosť.

Viete, aké hrozby môžu narušiť chod Vašej spoločnosti?

Stretli ste sa už s phishingom? Či potrebujete nastaviť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa „home officov?

Na čo nezabudnúť pri nastavení IT bezpečnosti?

Vaši zamestnanci pracujú na diaľku, firemné dáta sa pohybujú v oblakoch a Vaša obchodná stratégia zahŕňa aj bezpečnosť IT. Ak ste malý či stredný podnik táto situácia sa Vám stále môže zdať ako sci-fi príbeh. Je to však realita aj v našich podmienkach.

@QubitAcademy v spolupráci s odborníkom na informačnú a kybernetickú bezpečnosť Vás preto pozývajú na dvojdielny online seminár „Bezpečnosť IT vo fime“ (pre malé stredné podniky), ktorý sa bude konať 4. a 11. novembra 2021 od 13:00 v online forme cez aplikáciu Webex.

Čo sa na seminári naučíte?

Na príklade modelovej firmy a jej opatrení, porozumiete požiadavkám, ktoré sa kladú na bezpečnosť informačných a komunikačných technológií. Pochopíte podstatu hrozieb a rizík spojených s prevádzkou IT v takomto podniku. A získate praktické rady a návody ako maximalizovať firemnú bezpečnosť a čo najviac minimalizovať riziko kompromitácie firemných dát a narušenia celého chodu podniku.

Pre koho je seminár určený?

Seminár je určený najmä pre majiteľov malých a stredných podnikov, mladých či začínajúcich podnikateľov, freelancerov ako aj širokú verejnosť, ktorí majú záujem vzdelávať sa v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti a naučiť sa ako nastaviť túto bezpečnosť v rámci firmy a minimalizovať tak riziko strát v dôsledku kybernetických útokov.

Ako partneri seminára máme pre váš špeciálny kód: bittouchit21 , vďaka ktorému sa podujatia môžete zúčastniť* BEZPLATNE. Neváhajte a registrujte sa ešte dnes, počet miest je limitovaný!

*Štandardná cena seminára je 9,90 € (bez DPH).