Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nákupné centrum EUROVEA v Bratislave, zábavu a veľa rozdaných radostí. Od pondelka 5.12. do nedele 11.12.2016 v čase od 10:00 do 21:00 nájdete na prízemí v blízkosti obľúbenej kaviarne Starbucks spojenie tých najlepších, najvýkonnejších a najkrajších technológií ASUS s vianočnou pohodou a vytočeným šťastím. Pretože adventný čas nie je len o tlačenici pri regáloch.

Spoločnosť ASUS aj v tomto roku prináša veľký kus vianočnej uvoľnenej atmosféry do epicentra nákupných horúčok. Príďte sa nechať rozptýliť vianočným sobom, zakrútiť si kolesom šťastia a vyhrať. Príďte sa zamilovať do prekrásnych noviniek, ktoré ledva uzreli svetlo sveta, už získavali jedno ocenenie za druhým.

ASUS ZenBook 3 – možno ste už počuli, možno ste už videli tento dizajnovo dokonalý ultrabook s najnovšími a najvýkonnejšími komponentmi dnešnej doby, ktorý pokrstil sám módny guru Fero Mikloško a stal sa aj súčasťou jeho najnovšej módnej kolekcie jeseň/zima 2016. Že nevideli?

ASUS ZenFone 3, ZenFone 3 Max – dvojica absolútnych noviniek, ktoré vás presvedčia, že telefón má charizmu. Dokonalý v detailoch, extrémny vo výkone a nesmrteľný vo výdrži.

ASUS ROG G752 – jediná zbraň, ktorú vpustia do nákupného centra. Príďte si zahrať Forza Horizon 3 a konečne pochopíte čo je to „nadupané“ herné delo. Prenosná bomba, ktorú si môžeš zobrať kam chceš? A na desktop si už ani len nespomenieš.

Popritom všetkom budete môcť vyhrávať v kolese šťastia, urobiť si vtipné, vianočné foto s vianočným sobom, alebo Elfkou a v sobotu 10.12. od 14:00 do 17:00 aj s úspešnou youtuberkou LucyPug, ktorá určite nebude šetriť podpismi. Tak nezabudnite, od teraz až do nedele sa na vás tešíme v nákupnom centre EUROVEA v Bratislave.

Značky: