Čo robiť, keď sú zatvorené fitká? Cvičme doma!

0

Počúvanie hudby počas cvičenia je nielen veľmi efektívnym bojovníkom proti nude a zlej nálade, ale prináša aj iné benefity. Je vedecky dokázané, že hudba zvyšuje výdrž pri cvičení, a tým priamo pomáha k dosiahnutiu lepších výkonov. Vyskúšať to môžete s jedným z najpredávanejších modelov športových slúchadiel Panasonic RP-BTS10. 

Parťák pre vaše športové vyžitie – Slúchadlá RP-BTS10

Bezdrôtové, vodeodolné a výborne sediace, navyše s vysokou kvalitou zvuku, prehrávajúce i hlboké basy – to sú športové slúchadlá Panasonic RP-BTS10.

Ohybná konštrukcia sa prispôsobí každému tvaru uší a vydrží aj naozaj dynamický pohyb. Vychytávkou je tzv. Systém One Type, ktorý vás udrží v kontakte so svetom tak, že prepúšťa do slúchadiel okolité ruchy, nie však na úkor kvality počúvanej nahrávky. Batérie vydržia dlhé 4 hodiny a do plného nabitia sa opäť dostanú za 90 minút. Samozrejmosťou je integrovaný mikrofón, ktorý vám spolu s technológiou Bluetooth umožní prijímať i hovory.

Odporúčaná cena 49,99 EUR. 

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>