Skrinka je rozdelená do troch častí a pripomína vrtuľu.

Herné počítače si môžete vyčačkať hocakými diódami. Spoločnosť CyberPower však chce dosiahnuť jedinečnosť zariadenia unikátnym dizajnom. Ten vyzerá ako veľká vrtuľa a je rozdelený do troch častí.

Takýto koncept je podľa výrobcu efektívny aj efektný. Trinity, ako sa počítač oficiálne nazýva, dedikuje každú časť jednému z hlavných komponentov – procesor, grafická karta aj úložisko majú svoje vlastné šasi. Vďaka tomu sa navzájom neprehrievajú, pretože generované teplo nemá dosah na ostatné súčiastky.

Počítač je dostupný vo viacerých konfiguráciách. Najlacnejší model Trinity 100 sa predáva za 955 USD a obsahuje procesor AMD A10, 8 GB operačnej pamäte, grafickú kartu GeForce GTX 750 Ti a kombináciu 120 GB SSD disku a 1 TB pevného disku. Za necelý dvojnásobok ceny je dostupný model s procesorom Intel Core i7-5820K a grafickou kartou GTX 970. K dispozícii je aj voliteľný upgrade na výkonnejšie komponenty.

Bohužiaľ, počítače sú momentálne dostupné iba pre Ameriku a nie je známe, či sa dostanú aj do Európy.

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit