Decembrové vydanie TOUCHIT príde do novinových stánkov už v pondelok. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s reproduktorom Xiaomi alebo powerbankou Xiaomi. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V decembrovom vydaní sme sa zamerali naozaj na kvalitný zvuk a otestovali sme špičkové reproduktory a slúchadlá. Pozrieme sa aj na to, ako je to s elektronickou SIM kartou, ktorá prišla na Slovensko. Ak váhate či si kúpiť Apple, pripravili sme dva zaujímavé články. Dočítate sa, ako celý ekosystém Apple funguje a aký iPhone sa oplatí kúpiť.

Otestovali sme aj smartfóny vyššej strednej triedy. V teste nájdete BlackBerry KEY2 LE, Nokiu 7.1 a Samsung Galaxy A9. Môžete tak porovnať rozličné prístupy k tomu, ako má vyzerať lepšia stredná trieda. Pomôžeme vám aj s výberom akčnej kamery do 200 eur či výberom monitora, notebooku alebo robotického vysávača. Tentokrát sme recenzovali iRobot Roomba e5.

Pre milovníkov kávy a čaju sme pripravili výber špeciálnych webstránok. V decembrovom čísle tiež nájdete aj aplikácie, ktoré vám pomôžu zvládnuť novoročné predsavzatia či softvér na stiahnutie zadarmo – WebSite X5 Proffesional, na tvorbu webstránok.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny minitlačiareň Canon Zoemini, fitness náramok, slúchadlá JBL Under Armour, sieťové úložisko Synology či fotoaparát Fujifilm instax. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch už v pondelok iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii.

ITAPA 2018: V znamení digitálnych služieb pre občanov

Po kozmetickej zmene vo vláde sa toho veľa zmenilo v prístupe občanov k digitálnym službám. Tohtoročná ITAPA to potvrdila – víťazom hlavnej ceny sa stal portál OverSi, ktorý je zameraný na odbúranie byrokracie. My sme sa pozreli podrobnejšie na celý prístup vlády SR k digitalizácii služieb.

Prichádza 6. vlna inovácií. Čo prinesie?

Na konferencii spoločnosti Huawei sa hovorilo hlavne o sieťach 5G. Vo vybraných krajinách sveta budú tieto komerčne spustené už v roku 2019 a prinesú nové možnosti využitia. Ponúknu rýchlejšie prenosové rýchlosti a 5G tiež prinesie zlepšenie ďalších parametrov bezdrôtovej mobilnej komunikácie, čo otvára možnosti pre úplne nové služby. Viac sa dozviete v našom článku.

Elektronická SIM karta je na Slovensku

Operátor Orange predstavil na Slovensku eSIM kartu a to pre hodinky Samsung Gear Watch. Ide o modernú náhradu plastovej SIM karty a výhodná je hlavne pre zariadenia, ktoré sú svojím rozmerom malé. V článku popisujeme spôsob aktivácie eSIM ako aj súčasné limity jej použitia.

Nastáva doba 8K televízorov

Prvé kusy 8K televízora sa už na Slovensku predávajú a je o ne obrovský záujem. My v našom článku poukazujeme na to, ako sa dajú použiť či ako je to s prepočítavaním z nižšieho rozlíšenia. Venujeme sa aj kvalite obrazu s vysokou svietivosťou a stálosťou.

Smartfóny s klávesnicou aj so štyrmi fotoaparátmi

V tomto teste máme telefón strednej triedy so 4 zadnými fotoaparátmi a tiež smartfón s mechanickou klávesnicou. V teste tak nájdete BlackBerry KEY2 LE, Nokiu 7.1, Samsung Galaxy A9 a môžete porovnávať rozličné prístupy k tomu, ako má vyzerať vyššia stredná trieda.

Aplikácie, ktoré vám pomôžu zvládnuť vaše novoročné predsavzatia

Začiatok nového roka sprevádzajú novoročné predsavzatia. My sme vybrali pre vás pár aplikácií, ktoré sú zamerané na to, aby ste ich skutočne aj dodržali, a to organizáciou vášho času. Zamerali sme sa na to, ako skoncovať so zlozvykmi, zdravšie žiť, menej času tráviť so smartfónom, prípadne sa naučiť cudzí jazyk.

Teraz predplatné aj s powerbankou alebo reproduktorom Xiaomi

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

 

Značky: