Konkurent dronom? Cez mobil môžete ovládať najnovšie papierové lietadielko

1

Túžite už dlhšiu dobu po drone, avšak zakaždým vás od kúpy odradí privysoká cena? Chceli by ste vlastniť niečo originálne?

Výbornou alternatívou k populárnym dronom je novinka The PowerUp 3.0. Ide o motorové papierové lietadielko, ktoré ovládate prostredníctvom vášho smartfónu.

Súčasťou balenia je špeciálny šablónový papier, z ktorého si lietadielko ľahko zložíte. Nemusíte sa obávať, papier je dostatočne odolný voči nárazom a pádom. Oproti vrtuľníkom na diaľkové ovládanie je The PowerUp 3.0 lietadielko jednoduchšie na ovládanie.  Stačí ho spárovať s telefónom cez Bluetooth. Dosah má až do vzdialenosti 55 metrov. Ovláda sa klasickým nakláňaním smartfónu alebo tabletu do strán.

Vo vzduchu vydrží na jedno nabitie 10 minút. V balení nájdete okrem iného aj micro USB kábel, náhradnú vrtuľu a kormidlo.

Vaše nové lietadielko si už teraz môžete objednať z Amazonu za necelých 50 USD.

Zdroj: bgr.com

 

O autorovi

Večná romantička vo vnútri, zasnená optimistka navonok. Aj keď by sa mohlo zdať, že IT oblasť bude pre mňa pritvrdý oriešok, našla som si oblasť, kde sa cítim dobre. Rubriky e-Zdravie či Surfujeme na internete poskytujú dostatočný priestor pre rozlet mojej fantázie. Dobrodružné cestovanie, vášeň pre make-up a bubnovanie v dievčenskej rockovej kapele Poison Candy je mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Jeden komentár

  1. Pekný cenovo dostupný nápad. Páči sa mi, že sa dá jendoducho ovládať smartfónom. Pre mňa dobrý tip ako darček pre manžela.

Pridaj komentár