Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť ESET získala v najnovšom teste amerického SC magazínu najvyššie možné hodnotenie. Celistvosť, jednoduchosť používania a nasadenie do siete patria k pozitívam ESET Endpoint Security, ktoré sa magazín rozhodol zvýrazniť.

Výkon desiatich produktov bol posudzovaný v šiestich kategóriách, ESET získal päťhviezdičkové hodnotenie vo všetkých z nich.

Po počiatočnom vymenovaní mnohých funkcií produktu si hodnotenie všíma podporu virtualizácie. Hodnotenie sa taktiež venuje podpore viacerých foriem inštalácií pre serverovú i klientskú stranu, taktiež silnej vzdialenej správe a širokým možnostiam detailných reportov v produkte.

„Čo sa týka reportov, v administrátorskom rozhraní existuje kompletná funkcionalita na ich vytvorenie. K dispozícii je množstvo preddefinovaných hlásení, vytvoriť si však môžete vlastné. Ako pomôcku vám k tomu ESET poskytne viac než tisíc šablón. Keď si report nastavíte, môže byť naprogramovaný tak, aby sa automaticky odoslal na zoznam adresátov. Manažment teda môže každé ráno získať krátky statusový report, IT oddelenie sa v tom istom čase môže zahĺbiť do detailného remediačného hlásenia.“

ESET Endpoint Security je plne spravovateľné komplexné riešenie, ktoré odbremeňuje systémové zdroje a zároveň poskytuje kompletnú ochranu koncových zariadení.

Značky: