Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť ESET vydáva novú generáciu ESET Mail Security pre Microsoft Exchange Server s kompletne redizajnovaným používateľským rozhraním, novým antispamovým jadrom a s antivírusom s voliteľným cloudovým skenovaním.

Nová verzia produktu je natívne podporovaná konzolou ESET Remote Administrator 6 a predstavuje najlepšiu možnú kombináciu serverovej ochrany pred malwarom, filtrovania spamu a hĺbkového skenovania e-mailov. “ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server sa stará o plynulú firemnú komunikáciu vďaka tomu, že minimalizuje negatívny dopad nevyžiadaných správ na každodennú produktivitu a pomáha chrániť tento jednoducho napadnuteľný cieľ, ktorý predstavujú prichádzajúce externé e-maily,” hovorí Ján Baláž, produktový manažér spoločnosti ESET.

Pre zjednodušenie každodennej práce administrátorov so správami v karanténe predstavil ESET Lokálnu správu karantény, ktorá umožňuje kontrolu a prácu s podozrivými správami cez webové rozhranie. Lokálny On-Demand sken dovoľuje administrátorom znížiť požiadavky na zdroje servera a umožňuje im vybrať si, ktoré databázy a ktoré mailboxy chce skenovať.

Nové vrstvy ochrany obsiahnuté v ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server chránia koncové zariadenia pred stále sa vyvíjajúcimi hrozbami a obsahujú:

  • Pokročilá kontrola pamäte – Zlepšuje ochranu pred zamaskovaným a zašifrovaným malwarom.
  • Exploit Blocker – Posilňuje často exploitované aplikácie akými sú webové prehliadače, PDF čítačky, e-mailoví klienti a komponenty MS Office.
  • Anti-Phishing – Skenuje obsah e-mailových správ na prítomnosť url odkazov alebo skriptov, ktoré môžu používateľov primäť k tomu, aby navštívili škodlivé stránky.

Medzi ďalšie dôležité benefity ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange Server patria:

  • Snapshot nezávislosť – Umožňuje definovať alternatívne cesty pre updaty a programové moduly pri počiatočnej inštalácii tak, že zariadenie, ktoré bolo vrátené do staršieho snapshotu môže využiť už stiahnuté aktualizácie a vyhne sa sťahovaniu veľkých súborov.
  • Serverovo orientované predlohy používania – Všetky relevantné logy, ktoré pomáhajú analyzovať serverovú aktivitu sú kľúčovými pomocníkmi pri riešení technických problémov. Teraz sú vzdialené menej než jeden klik od hlavného okna.

Viac informácií o novej generácii ESET Mail Security 6 pre Microsoft Exchange nájdete na: http://www.eset.com/sk/firmy/server-antivirus/mail-security-exchange/

Značky: