Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bezpečnostná spoločnosť ESET získala ocenenie PC Magazine Readers’ Choice Award za najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti v roku 2019. Americký PC Magazine sa svojich čitateľov pýtal viacero otázok ohľadom ich celkovej spokojnosti s jedenástimi bezpečnostnými riešeniami. Otázky sa týkali spoľahlivosti a taktiež ich skúsenosti s technickou podporou, ktorú využili za posledných 12 mesiacov.

V prieskume získalo riešenie ESET Internet Security najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých výrobcov v kategóriách ako: pravdepodobnosť odporučenia (9,4 z 10), celková spokojnosť (9,3 z 10) a dôvera (9,3 z 10). Zároveň len päť percent používateľov ESET riešení v prieskume PC Magazine indikovalo, že potrebovalo technickú podporu za posledných 12 mesiacov.

Toto ocenenie je ďalším dôkazom vedúceho postavenia spoločnosti ESET v oblasti kybernetickej bezpečnosti. ESET poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia s najvhodnejšou rovnováhou medzi rýchlosťou a výkonom, čo z jeho riešení robí najlepší výber pre akéhokoľvek používateľa.

“Je to najlepší bezpečnostný softvér, aký som kedy používal. Systémové požiadavky má minimálne, rýchlo skenuje a odchytí čokoľvek, čo by sa vám mohlo dostať do počítača,” napísal spokojný používateľ vo svojom hodnotení pre PC Magazine.

“Náš viacvrstvový prístup k bezpečnosti poskytuje používateľom najvyššiu úroveň ochrany pred neustále sa vyvíjajúcimi kybernetickými hrozbami, vrátane tých, ktoré sa zameriavajú na UEFI (náhrada BIOSu v novších počítačoch) a IoT zariadenia,” hovorí produktový manažér spoločnosti ESET Matej Krištofík. “Víťazstvo v Readers’ Choice Award je ďalším ocenením v našej viac než 30-ročnej histórii plnej inovácií v oblasti kybernetickej bezpečnosti, vďaka ktorým chránime viac než 110-miliónov používateľov na celom svete,” dodáva Krištofík.

Pre pokročilú ochranu pred najnovšími internetovými hrozbami vyskúšajte ESET Internet Security.

Značky: