Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

O2 pripravilo pre svojich fanúšikov, zákazníkov a všetkých, ktorí majú záujem vyskúšať si úlohu telekomunikačného operátora, druhú časť úspešnej strategickej hry „Zasadni na šéfovu stoličku“. 

Prvá verzia hry odštartovala v roku 2012 a zaznamenala fenomenálny úspech na sociálnej sieti Facebook. Hra bola aktívna 21 dní a prihlásilo sa do nej viac ako 24 tisíc hráčov, ktorí budovali vlastného mobilného operátora. Hráči poslali vyše 200 tisíc pozvánok do aplikácie a zanechali takmer 2 tisíc komentárov v diskusii pod aplikáciou.

Po vyše dvoch rokoch prinášame opäť úspešnú hru Zasadni na šéfovu stoličku. Hru sme vynovili, vylepšili a v prvom predkole nechali zahrať našich zamestnancov, ktorí vychytali nedostatky a otestovali jej hrateľnosť. Výherca Martin Žec, ktorý pracuje na predajni O2 v bratislavskom OC Avion bude mať možnosť na jeden deň zasadnúť na skutočnú stoličku šéfa O2. S Martinom Vlčekom si tak 16. apríla vymení miesto a bude jeden deň našim generálnym riaditeľom. Martin Vlček sa naopak počas celého dňa bude čo najlepšie starať o našich zákazníkov na predajni v Avione. Hru zároveň vo štvrtok sprístupníme pre širokú verejnosť. Jej hranie odporúčame všetkým, ktorí si myslia, že vybudovať mobilného operátora je ľahké, prípadne tak úplne nevedia, do čoho sa púšťajú, uviedla Martina Jamrichová hovorkyňa O2.

Foto1

Aj „TY“ zasadni na šéfovu stoličku!

Hra „Zasadni na šéfovu stoličku“ odštartuje 16. apríla a jej ukončenie je naplánované na 14. mája. Počas štyroch týždňov tak môžu súťažiaci v dvoch kolách hrať o atraktívne ceny – najnovšie smartfóny a tablety od Sony. Podmienkou účasti v hre je aktívne konto na sociálnej sieti Facebook. Do hry sa môžu zapojiť súťažiaci cez samostatnú aplikáciu v záložke Facebook stránky O2 SK.

Cieľom hry je získať čo najvyššie skóre, ktoré hra automaticky prepočítava z počtu zákazníkov, ich spokojnosti a sumy peňazí, ktoré operátor zarobil. Bude teda nutné

strategicky a dobre riadiť vlastného imaginárneho mobilného operátora. Na začiatku majú hráči k dispozícii určitý počet jednotiek virtuálnej meny (kačička) a energie. Ďalší zisk môžu generovať za predávanie produktov zákazníkom, ktorých je možné získať pomocou reklamných kampaní.

Vyhodnocovanie prebieha na dennej aj týždennej báze, pričom za najvyššie celkové skóre dosiahnuté ku koncu trvania hry získa hráč hlavnú výhru. Hrá sa o skutočne atraktívne ceny:

Hlavná výhra: 1x Smartfón Sony Xperia Z3 a 1x Sony Xperia Z3 Compact Tablet.

Týždenná výhra: 4x Smartfón Sony Xperia Z3 Compact.

Výhra žrebovania:

5x Smartfón Sony Xperia Z3

2x Sony Xperia Z3 Compact Tablet

1x Smartfón Sony Xperia Z3 Compact