Dobrá herná myš by mala byť vybavená nadštandardnými vlastnosťami, medzi ktoré patria: zvýšená odolnosť, funkčnosť, komfort používania, precízny senzor a hlavne moderný vzhľad. Herná myš Genesis Xenon 330 je dobrou voľbou pre každého, kto si potrpí na všetky tieto vlastnosti. Tento model myši je „napchatý“ veľa užitočnými funkciami, ktoré splnia očakávania aj náročnejších hráčov. Každý naozajstný hráč určite docení jej pokročilý softvér, RGB podsvietenie, 7 programovateľných tlačidiel, ako aj ergonomický tvar.

Precízny herný snímač

Myš Genesis Xenon 330 je vybavená precíznym optickým snímačom PAW3212 s maximálnym rozlíšením 4000 DPI, ktorý si svojou spoľahlivosťou získal srdcia mnohých hráčov. DPI rozlíšenia je možné meniť za chodu v 6 úrovniach pomocou tlačidla DPI. Myš obsahuje 2 tlačidlá v hornej časti DPI + a DPI-, kde do jedného z nich si môžete nastaviť napríklad funkciu prepínania medzi 3 profilmi, čo znamená, že si užívateľ môže do každého z nich uložiť ľubovoľné nastavenie a prechádzať medzi profilmi jediným stlačením tlačidla, bez prerušovania hry.

Pokročilý softvér

Súčasťou hernej myši Xenon 330 je pokročilý softvér s editorom makier a profilov, ktorý umožňuje naprogramovať veľké množstvo funkcií a prispôsobiť myš individuálnym požiadavkám. Vďaka vstavanej pamäte si myš dokáže zapamätať všetky nastavenia aj v prípade pripojenia myši do iného počítača.

RGB podsvietenie

Pokročilý softvér dodatočne ponúka možnosť nastavenia 11 režimov podsvietenia, kde niektoré režimy poskytujú možnosť výberu farby z palety RGB – 16 miliónov farieb. Naviac myš obsahuje špeciálne tlačidlo umiestnené v spodnej časti, ktoré umožňuje zmenu režimu podsvietenia jediným kliknutím bez nutnosti použitia softvéru.

Rýchla odozva

Rýchla odozva myši 2 ms zaručuje, že myš bez mihnutia oka bleskurýchle vykoná každý povel aj pri tých najrýchlejších zmenách pohybu, alebo stlačení spúšte.

Odolnosť a ergonómia

Každá naozajstná herná myš musí obsahovať zvýšenú odolnosť na náročnejšie používanie. Tak, ako každá myš Genesis, aj Xenon 330 je vyrobená z vysoko kvalitných komponentov, čo potvrdzujú spínače hlavných tlačidiel o životnosti až 10 miliónov klikov. Navyše telo myši je ergonomicky tvarované tak, aby zabezpečila pevné uchopenie a maximálne pohodlie počas dlho hodinového používania. Väčšina užívateľov určite docení špeciálnu podpierku na ľavým boku myši určenú pre palec, vďaka čomu sa palec neotiera po podložke a používanie je ešte komfortnejšie

Dostupnosť a cena

Myš Genesis Xenon 330 je dostupná prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 18 EUR vrátane DPH.

Špecifikácia:

Počet tlačidiel: 7
Počet programovateľných tlačidiel: 7
Snímač: Optický, PAW 3212
Rozlíšenie: 500 – 4000 DPI
Snímkovania: 500 Hz
Odozva: 2 ms
Maximálna rýchlosť spracovania dát: 4000 FPS
Maximálne zrýchlenie: 10G
Rýchlosť: 30 ips
Konektor: USB 2.0
Dĺžka kábla: 180 cm
Komunikácia: Káblová
Podporované operačné systémy: Windows XP / Vista / 7/8/10, Linux, Android
Ďalšie funkcie: Plug & Play
Šírka: 75 mm
Výška: 41 mm
Dĺžka: 124 mm
Hmotnosť myši: 90 g
Software: Áno

Viac na:

http://genesis-zone.com/en/product/xenon-330-gaming-mouse/

Značky: