Genius má novú elegantnú myš s headsetom. Jej batéria sa ľahko nevybije

2

Spoločnosť Genius rozširuje ponuku produktov o praktický a elegantný set Genius MH-8015 obsahujúci dobíjaciu myš a headset. Ide tak o ideálnu kombináciu na každodenní prácu aj na cesty.

Genius MH-8015 predstavuje všetko, čo je protrebné na prácu na cestách a naviac v atraktívnom vyhotovení. Myš je vybavená citlivým snímačom Blue-Eye s vysokým rozlíšením 800 až 1600 dpi, ktorý bude fungovať spoľahlivo na najrôznejších povrchoch. Myš má kompaktné rozmery a nebude ani zaťažovať tašku či batoh vďaka svojej nízkej hmotnosti. Tá je 77 gramov a to i vrátane integrovanej dobíjacej batérii.  Vďaka tomu táto myš nikdy nenechá používateľa v „štichu“, nemusíte zháňať nové batérie. Stačí myš pripojiť pomocou micro USB kábla k počítaču, powerbanke či nabíjačke a môžete ihneď pracovať ďalej a zároveň myš dobíjať. Na jedno nabitie myš vydrží pracovať približne 180 dní. Súčasťou balenia je tiež USB kábel. Na stiahnutie je tiež aplikácia Smart  Genius umožňujúca nastavenie myši. Na výber sú vyhotovenia v zlatej , striebornej, kovovo šedej, kávovej a čokoládovej farbe.

Aby bola mobilná kancelária kompletná je myš dodávaná spolu s farebnej ladeným headsetom. To umožňuje na cestách počúvať hudbu či využiť citlivý mikrofón napr. na Skype hovory. Hlas volajúceho bude vo vysokej kvalite. Ovládanie umiestené na kábli umožňuje ľahké ovládanie pri prehrávaní hudby.  

Odporúčaná koncová cena setu Genius MH-8015 je 15 eur s DPH. Na zariadenie sa vzťahuje záruka výrobcu 24 mesiacov.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

Pridaj komentár