Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovšia top-down strieľačka z Halo univerza je tu. Microsoft Studios a 343 Industries v spolupráci s Vanguard Games dnes uviedli Halo: Spartan Strike vo verziách pre Windows 8, Windows Phone 8, iPhone, iPad a Steam ako digitálny download za 5,99 eur.

Halo: Spartan Strike rozpráva pôsobivý príbeh z Halo univerza odohrávajúci sa v roku 2552 počas udalostí Halo 2 v meste New Mombasa. Ponorte sa v 30 náročných misiách do tajnej simulácie agentúry ONI a preveďte jednotky UNSC cez mestá a džungle s novým zbraňovým arzenálom, schopnosťami a vozidlami v koži supervojaka – Sparťana.

Nech už budete kdekoľvek, Halo: Spartan Strike poskytuje kúsok z Halo univerza s vyladeným dotykovým ovládaním, vylepšenou grafikou a okamžitou hrateľnosťou.

Hráči na zariadeniach Windows 8 si okrem kampane môžu porovnať dosiahnuté výsledky s priateľmi v týždenných výzvach a bojovať o prvé priečky v rebríčkoch. Získajte achievementy a odomknite do Xbox One hry Halo: The Master Chief Collection exkluzívny emblém, menovku a avatara.

Vychutnajte si hudbu z pera oceneného skladateľa Toma Saltu, ktorého predošlú tvorbu ste mohli počuť v Halo 2: Anniversary, Halo: Spartan Assault a Halo: Combat Evolved Anniversary.

Pre zariadenia iPad a iPhone a na Steame je dostupný aj balík Halo: Spartan Bundle za 9,99 eur; obsahuje Halo: Spartan Assault, pôvodnú top-down strieľačku z Halo série, v ktorej prežijete historicky prvé misie z programu Spartan Ops v koži kapitána Palmera, a Halo: Spartan Strike.

Nezabudnite navštíviť Halo Waypoint pre aktuálne informácie zo série Halo a Xbox Wire pre novinky o Halo: Spartan Strike a konzole Xbox One.

Značky: