Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hlasovanie v súťaži pre inovatívnych vývojárov „Sieň slávy biznisu“, ktorá prebieha súbežne v Českej republike, Rakúsku, Chorvátsku, Nemecku, Grécku, Macedónsku, Rumunsku a na Slovensku, sa končí už o necelý týždeň.

Verejnosť môže hlasovať o tom, ktoré IoT riešenia považuje za najzaujímavejšie do 22. júna.  Do finále následne poputuje 15 aplikácií s najväčším počtom hlasov. Odborná porota napokon vyberie konečného víťaza, výsledky súťaže budú vyhlásené 7. júla 2015.

Aj hlasovanie sa môže oplatiť. Hlasujúci z malých a stredných firiem, ktorí vyjadria podporu niektorému riešeniu, môžu vyhrať účasť v marketingovej kampani v hodnote 20 000 €. Podporou riešenia sa firmy k ničomu nezaväzujú – stačí sa jednoducho len zaregistrovať a dať hlas niektorému z riešení.

Prehľad riešení prihlásených do súťaže nájdete na stránke www.wallofbusiness.com/sk/slovakia/riesenia.

Ceny v súťaži sú nasledovné:

  1. Najlepšie riešenie získa reklamnú kampaň v hodnote 30 000 € a možnosť stať sa partnerom Telekomu.
  2. Najlepšie medzinárodné riešenie IoT/M2M bude v ôsmich krajinách zapojených do súťaže uvedené na trh ako partner skupiny Deutsche Telekom, s dosahom až k potenciálnym 10,8 mil. firemných zákazníkov. Partnerstvo zahŕňa aj propagáciu na medzinárodnom priemyselnom veľtrhu v hodnote 10 000 €.

Viac informácií o súťaži, možnostiach účasti, hlasovaní a podmienkach nájdete na www.sienslavybiznisu.sk.