Hoco J11 Wireless: Powerbanka, ktorá nabíja aj bezdrôtovo

0

Hoco J11 Wireless Powerbank je powerbanka, s akou sme sa doteraz nestretli. Dôvody sú tri. V prvom rade má zabudovaný LCD displej, na ktorom zobrazuje zostávajúcu kapacitu batérie a spôsob nabíjania.

V druhom rade obsahuje zabudovanú plochu pre bezdrôtové nabíjanie. A v treťom rade má vo výbave micro USB, USB-C aj Lightning port, čo výrazne uľahčuje jej nabíjanie. Bez ohľadu na to, aký máte moderný smartfón, kvôli nabíjaniu tejto powerbanky nemusíte so sebou nosiť žiaden extra kábel kvôli inej koncovke.

Powerbanka umožňuje bezdrôtové nabíjanie s výstupom 5 W, čo je štandardné pomalé nabíjanie. Zároveň ponúka dva USB výstupy – jeden s 5 W nabíjaním, druhý výstup umožňuje rýchlejšie nabíjanie s výkonom 10 W. Hoco J11 Wireless Powerbank má kapacitu 10 000 mAh.

Cena: 39,90 eur

Zapožičal: www.hocostore.sk

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár