Infosys partnerom spoločnosti GEFCO v digitálnej transformácii skupiny

0

Infosys (NYSE: INFY), svetový líder v oblasti digitálnych služieb novej generácie, uzavrel partnerstvo so svetovým lídrom v riešení multimodálnych dodávateľských reťazcov a európskou jednotkou v oblasti automobilové logistiky spoločnosťou GEFCO, aby v budúcich 5 rokoch podporil digitálnu transformáciu logistickej skupiny.

Infosys ako kľúčový obchodný a technologický partner bude pomáhať skupine GEFCO s transformáciou služieb pre správu firemných aplikácií novej generácie. Cieľom je doviesť spoločnosť GEFCO na úroveň „Digital Native,“ keď prirodzené využívanie digitálnych technológií umožní extrahovať i analyzovať informácie z akejkoľvek časti dodávateľského reťazca v reálnom čase, generovať ďalšie konkurenčné výhody a neustále zvyšovať pridanú hodnotu služieb pre svojich zákazníkov.

Jean-Luc Galzi, CIO spoločnosti GEFCO, k spolupráci s Infosys povedal: “Sme radi, že na digitálnu transformačnú cestu sa vydávame práve so spoločnosťou Infosys. Digitálne inovácie v odvetví dodávateľského reťazca sú kľúčové. Naše partnerstvo posilní odbornosť skupiny GEFCO a prinesie ďalšiu pridanú hodnotu našim zákazníkom.”  

Karmesh Vaswani, EVP and Global Head for Retail CPG & Logistics, Infosys, doplnil: “Veľmi si ceníme dôveru, ktorú v nás GEFCO vkladá. Máme spoločnú víziu „Art of Possible“ a uplatníme náš prístup Live Enterprise, aby sme pomohli posunúť súčasné hranice a posilniť tak vedúce postavenie GEFCO na trhu.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>