iPhone 12 Pro Max: Prvé hodnotenie portálu DxOMark nedopadlo podľa očakávania

0

Pred pár dňami začala spoločnosť Apple prijímať predobjednávky na iPhone 12 a iPhone 12 Pro.

O niečo neskôr začali recenzenti a špecializované zdroje dostávať kópie týchto nových zariadení. Ale až do 20. októbra sa ich hodnotenia nemohli zverejňovať. Medzi tými, ktorí dostali na test novinky z modelového radu iPhone 12, bol aj portál DxOMark. K vybraným modelom už vydal aj predbežné hodnotenie.

Vyjadril najmä pochybnosti ku kvalite teleobjektívu iPhonu 12 Pro Max. Podľa názoru recenzentov ani ohnisková vzdialenosť zvýšená na 65 mm, ani 2,5-násobné optické priblíženie neposkytuje konkurenčnú výhodu. Fotoaparát by mal vraj poskytovať horší výkon ako zoom objektívy v Huawei P40 Pro alebo Xiaomi Mi 10 Ultra.

Takéto vyhlásenia naznačujú, že portál DxOMark má voči fotoaparátu iPhonu 12 Pro Max výhrady a je nepravdepodobné, že by novému produktu od Apple priradil najvyššie hodnotenie. 

Teraz je však ešte príliš skoro robiť akékoľvek závery a radšej si počkáme na plnohodnotný test, aby sme získali objektívne a podrobné výsledky.

Zdroj: GizChina

Prečítajte si aj:

DxOMark mení stratégiu: Porovnávací portál sa pripravuje na príchod novej generácie smartfónov

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár