JBL Charge 4: Poriadne basy s vodeodolným reproduktorom

2

Vylepšená verzia a pokračovateľ série Charge. Teraz ho môžete vyhrať aj v našej súťaži.

Jeho meno nie je zvolené náhodne a reproduktor má vstavanú powerbanku. Sám je totiž napájaný batériou s kapacitou 7500 mAh. Novinka sa nabíja cez USB-C port. Batéria umožní 20 hodín prehrávania.

Pracuje na princípe jedného meniča a dvoch pasívnych žiaričov na boku. Vďaka nim reprodukuje silné basy a zároveň si ponecháva čistotu prejavu. Na takto malé zariadenie (220 × 95 × 93 mm) je dostatočne výkonné – až 30 W. To stačí na ozvučenie väčšej miestnosti.

Charge 4 má certifikáciu odolnosti IPX7. Bez problémov odolá postriekaniu vodou alebo náhodnému ponoreniu. Nie je stavaný na trvalé ponorenie. Jeho výhodou je, že vďaka takémuto krytiu a látkovému poťahu sa dá umývať. Výrobca ho predurčil nielen na použitie doma ale aj na vonkajšie party.

Má stabilnú základňu z gumového materiálu. Dobre priľne na rôzne povrchy. Zároveň majú pogumovanie aj okraje valcovitého tvaru bočných žiaričov. Pri páde na zem je riziko poškodenia znížené na minimum. Samotné žiariče sú odolné dostatočne a sú z gumového materiálu. Tvoria jednu „obalovú“ líniu s hlavnou konštrukciou, takže cez ne neprenikne voda.

Máte už nejaký reproduktor tejto značky? Môžete ich zapojiť do stereo režimu alebo do reťaze, aby každý prehrával rovnaký obsah. Vďaka funkcii JBL Connect+ ich takto môžete reťaziť viac ako 100. Kompletnú recenziu tohto reproduktora prinesieme aj v tlačenom vydaní TOUCHIT č. 12/2018.

Cena: 179 EUR

Zapožičal: www.jbl.sk

Prečítajte si aj:

SÚŤAŽ: Vyhrajte odolný bezdrôtový reproduktor JBL Charge 4

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

Pridaj komentár