Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Kryptoburza BITmarkets včera, 1. novembra, oznámila začiatok verejného predaja svojho natívneho tokenu BTMT.

Celková zásoba BTMT predstavuje 300 miliónov tokenov, pričom alokácia do verejného predaja predstavuje 60 miliónov tokenov (20 %). Počiatočná cena bola stanovená na 1 BTMT = 0,166 MATIC, avšak cena tokenu sa bude v priebehu verejného predaja lineárne zvyšovať až do výšky 1 BTMT = 0,200 MATIC.

„Vďaka zabudovanému deflačnému mechanizmu sa konečná ponuka tokenov zníži na 200 miliónov. Tento proces pálenia zásob spôsobí, že cena bude stále atraktívnejšia. Od predpredaja sa bude hodnota tokenu zvyšovať až do samotného listingu, ktorý očakávame budúci rok,“ povedal Peter Sumer, CEO BITmarkets, a dodal: „Väčšinu prostriedkov získaných z predaja tokenov plánujeme použiť na ďalší rast, optimalizáciu platformy, marketing a akvizície.“

BITmarkets Token (BTMT) je natívny burzový token, ktorý svojim držiteľom ponúka výhody pri obchodovaní s kryptomenami, vrátane výrazne lacnejších poplatkov, a exkluzívnu podporu a poradenstvo špecializovaného tímu odborníkov. Nákupom BTMT sa navyše podporujú projekty ESG (projekty sociálnej zodpovednosti a udržateľnosti) a držitelia tokenov sa môžu podieľať na ich výbere.

BITmarkets je burza kryptomien, ktorá ponúka podporu 24/7 v 15 jazykoch. Obchodníci sa môžu zapojiť do spotového obchodovania s viac ako 150 kryptomenami, ako aj obchodovať s jedinečnými futures kontrakty. Viac informácií nájdete na stránke bitmarkets.com.

O BITmarkets

Služby spotového obchodovania BITmarkets poskytuje spoločnosť UAB BITmarkets , ktorá je autorizovaným prevádzkovateľom zmenárne virtuálnych mien a depozitnej peňaženky s virtuálnymi menami v Litve, pôsobí na základe licencie č.: 306062346, je pod dohľadom Služby pre vyšetrovanie finančnej kriminality a vystupuje pod ochrannou známkou BITmarkets.

Značky: