Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Aplikácia ABB free @ home® Next získala ocenenie Red Dot Award za vynikajúci dizajn svojho používateľského rozhrania. Výhra je rekordným, v poradí už tretím ocenením Red Dot, ktoré firma ABB získala v roku 2020 v segmente inteligentných budov.

Aplikácia ABB-free @ home® Next poskytuje svojmu majiteľovi úplnú kontrolu inteligentných riešení v jeho domácnosti. Aplikácia je navrhnutá tak, aby umožnila rýchle a intuitívne ovládanie celej škály domácich inteligentných spotrebičov a riešení z ľubovoľného mobilného zariadenia. Domovská obrazovka prehľadne zobrazuje všetky potrebné informácie a  jediným dotykom sa dajú spravovať a automatizovať denné postupy, ovládať časovače, scény a funkcie filtrovania. Užívateľský zážitok vylepšuje navyše funkcia hlasového ovládania.

Red Dot Award získali v tomto roku aj dotykové panely  RoomTouch® a IP touch 7” spoločnosti ABB. Rovnako sú určené na ovládanie smart domácností a budov. Ocenenie dostali za výnimočnú kombináciu funkcionality, inovatívneho produktového a užívateľského dizajnu.

Bezpečnosť domácností, energetická účinnosť a digitálny životný štýl majú byť v najbližších piatich rokoch hnacou silou rastúceho dopytu po inteligentných domácich riešeniach. Spoločnosť ABB, ktorá má už dnes inštalovaných viac ako päť miliónov komponentov ABB free @ home® v domácnostiach po celom svete, stavia na používateľskej skúsenosti. Umožňuje tak plynulejšiu a jednoduchšiu integráciu technológie internetu vecí do sveta inteligentných budov a našich domácností.

Google Play
App Store

Značky: