Lenovo a Google pracujú na spoločnom VR headsete

0

Lenovo a Google sa opäť spojili. Tento raz aby spoločne priniesli nový produkt virtuálnej reality navrhnutý pre bežných zákazníkov.

Pôjde o Daydream Standalone jedno z prvých zariadení s WorldSense, ktoré vám umožní pohybovať sa v priestore a objavovať virtuálne prostredie, akoby ste boli priamo v ňom: uhýbali sa, mávali a vyskakovali pre dosiahnutie ešte intenzívnejšieho zážitku. Tento produkt reprezentuje najnovšiu spoluprácu medzi týmito spoločnosťami.

Čo je Standalone VR headset?
Iné podobné VR zariadenia si vyžadujú komplexné nastavenia spoliehajúce sa na externé senzory (standalone headsety majú zabudované senzory). Standalone stačí zdvihnúť a hrať.

Je to úplne iné ako Daydream VR pre smartfóny, nakoľko WorldSense vnáša prirodzenosť pohybov do 3D prostredia. Uhýbajte sa pri vybíjanej alebo uskakujte do strán, aby ste sa vyhli nepriateľom, keď sa začnú približovať k vašej pozícii.

Bežní zákazníci tak čoskoro získajú možnosť intenzívnych zážitkov vo virtuálnej realite. Vývojári budú môcť zasa odomknúť funkcie, ktoré väčšina zákazníkov nikdy predtým nezažila.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár