Lenovo má nový showroom v Prahe

0

Spoločnosť MARSANN IT, pôsobiaca na slovenskom i českom trhu, nedávno otvorila svoj nový showroom v Prahe.

Od septembra môžu všetci zákazníci a fanúšikovia značiek Lenovo a Motorola navštíviť moderne zariadený showroom v priestoroch biznis centra River Garden III (prízemie budovy D) v mestskej štvrti Karlín v Prahe.

Na tomto mieste si návštevníci showroomu môžu osobne vyskúšať najlepšie produkty od značky Lenovo a Motorola, zároveň majú možnosť využiť služby autorizovaného servisu, ktorý spoločnosť MARSANN IT realizuje v rámci celej Českej republiky. Showroom a servis je pre zákazníkov otvorený v pracovné dni od 9:00 do 19:00.

Okrem notebookov, stolových počítačov, all-in-one zariadení či gaming produktov sérií ThinkPad a IdeaPad, si tu môžu návštevníci zakúpiť smartfóny série Motorola, ktorá spadá pod značku Lenovo. K dispozícii nechýba ani originálne príslušenstvo.

Novootvorený showroom v Karlíne je pokračovaním prevádzky, ktorá kedysi pôsobila v nákupnom centre Galerie Harfa. Jeho vynovený farebný interiér bol navrhnutý s dôrazom na rôznorodosť ponúkaného sortimentu.

Oficiálne otvorenie showroomu prebiehalo za prítomnosti top biznis partnerov a zástupcov značky Lenovo a Motorola v Českej republike. Ambasádormi  sa stali futbaloví reprezentanti  Matěj Vydra a Jakub Jugas, ktorí na pódiu prevzali smartfóny Moto G5 Plus.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár