Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosti LG Electronics (LG) a FilmBox ponúkajú svojím zákazníkom mesačné predplatné FilmBox Live zadarmo.

Diváci sa môžu tešiť na neobmedzený prístup k filmotéke a streamovanému obsahu z FilmBox kanálov. Akcia trvá do konca mája.

„Popularita VOD, teda tzv. Videopožičovne na diaľku, stále rastie. Naši zákazníci oceňujú predovšetkým ponuku v českom jazyku a široký výber filmov v rozlíšení Ultra HD 4K,“ vysvetľuje Marek Sojak z LG. „S videotékou FilmBox úspešne spolupracujeme dlhodobo a terajšou ponukou nadväzujeme na exkluzívnu promo akciu, ktorá končila tento rok v marci,“ dodáva.

Pre využitie ponuky stačí majiteľom LG Smart TV stiahnuť aplikáciu FilmBox Live a navštíviť ponúknutú webovú stránku. Propagáciu služby potom zákazníci nájdu vo Smart TV Premium Zone.

Služba FilmBox Live ponúka živé streamovanie televíznych kanálov, obsiahle videotéky filmov a je dostupná v mnohých krajinách sveta. Všetci predplatitelia majú neobmedzený prístup ku viac ako tisíc filmom a ďalšiemu obsahu.

Aplikácia pre inteligentné televízory navyše prináša vysielanie lineárnych kanálov SPI International / FilmBox. Jedná sa konkrétne o dva športové kanály FightBox HD a Fast & Funbox HD, dokumentárny kanál DocuBox HD, módny kanál FashionBox HD, nezávislý hudobný kanál 360TuneBox HD a interaktívny herný kanál MadscreenBox. Zákazníci majú ďalej prístup aj k unikátnemu filmovému kanálu FilmBox arthouse s klasickými filmami a nezávislou tvorbou; a niekoľkých lokálnych programov – FilmBox Russia, FilmBox Africa, Kino Poľska Int’l a Kino Poľska Muzyka. Balíček dostupných kanálov sa môže meniť v závislosti od krajiny príjmu.

„Sme radi, že môžeme užívateľom LG Smart TV ponúknuť možnosť preskúmať služby FilmBox Live, a užiť si tak kvalitnú zábavu, ktorú dodávame prostredníctvom našej platformy,“ hovorí Berk Uziyel, výkonný riaditeľ spoločnosti SPI International / FilmBox. „Od spustenia platformy FilmBox Live spolupracujeme s LG, a spoločne tak uspokojujeme televízny dopyt divákov strednej a východnej Európy. Sme nadšení, ako naša spolupráca rastie a expanduje po celom svete,“ dodáva.

Táto promo akcia, ktorá beží od začiatku apríla až do konca tohto mesiaca, je dostupná nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Grécku, Turecku, Írsku a ďalších svetových krajinách – Austrálii, Novom Zélande, Spojených arabských emirátoch, Singapure, Indonézii, Hong Kongu a Filipínach.

Značky: