Mapy HERE končia

1

Mapy HERE, ktoré ste mohli používať ako vynikajúcu alternatívu pre off-line mapy a hlasovú navigáciu zadarmo, skončia svoju životnú púť.

Teda aspoň v prípade systému Windows 10 Mobile. Mapy, ktoré boli približne 10 rokov, nebudú už po 30. júni 2016 dostupné. Microsoft bude tlačiť vlastnú aplikáciu Windows Mapy, ktorá sa podobá na Mapy HERE. Z nich totiž aj vychádzala. Pôvodná verzia máp už nebude pre Windows 10 Mobile dostupná ani v obchode. Skončenie poskytovania tejto aplikácie bude 29. marca 2016.

Lumiasidebyside3_nowat

To bola situácia s najnovším mobilným OS od Microsoftu. Čo však, ak máte starší systém? Tu budete môcť Mapy HERE používať aj naďalej. V prípade chýb budete dostávať aktualizácie, no nečakajte už žiadne vylepšenia ani aktualizáciu máp.

Zdroj: 360 HERE

Tip: Priamy súboj. Ako fotí Samsung Galaxy S7 edge a ako Apple iPhone 6S?

 

 

 

 

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Pingback: Microsoft vylepšuje aplikáciu Mapy vo Windows 10. Má zdokonalené vyhľadávanie a navigáciu | touchIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>