Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

„Osvedčená kvalita, nové spínače“ – tak možno popísať novú variantu obľúbenej mechanickej hernej klávesnice Genesis Thor 660 v 60% veľkosti

 Novým prvkom klávesnice Genesis Thor 660, ktorý ju odlišuje od originálu, sú použité spínače. Namiesto červených spínačov Gateron Red boli použité spínače Gateron Brown. Tie znamenajú väčší odpor pri zdvihu a zreteľnejší pocit kliknutia, čo uspokojí ako nadšencov virtuálnej zábavy, tak aj tých, ktorí počítač používajú k práci. Spínače Gateron Brown prinášajú neuveriteľný herný výkon a životnosť až 50 miliónov stlačení, čo je zárukou odolnosti na mnoho rokov.

Za svoje kompaktné rozmery vďačí Thor 660 odstráneniu numerického bloku kláves, šípok a radu funkčných kláves – je teda dobrou voľbou pre hráčov a pracovníkov, ktorí nemajú na stole mnoho voľného miesta. Podsvietenie RGB s efektom PRISMO je zvýraznené špeciálnymi krytkami „Puding PBT“, ktorých mliečna bočná úprava rozptyľuje svetlo. Vďaka nim bude váš herný stôl vypadať naozaj jedinečne.

Jednou z najzaujímavejších vlastností klávesnice Thor 660 je funkcia dvoch režimov pripojenia, ktorá umožňuje komunikovať s počítačom pomocou kábla USB-C alebo bezdrôtovo vďaka BT. V druhom prípade sa Thor 660 dokáže pripojiť až k trom zariadeniam a okamžite medzi nimi prepínať, čo činí tento model atraktívnym nielen po vizuálnej stránke, ale taktiež pre jeho funkčnosť.

Thor 660 je bezdrôtová mechanická klávesnica veľkosti 60 %, je skrátená o numerický blok, šípky a rad funkčných kláves. Ultrarýchla doba odozvy spínačov The Gateron Brown prináša neuveriteľný herný výkon a životnosť až 50 miliónov stlačení, čo je zárukou odolnosti na mnoho rokov. Pôsobivé šasi v kombinácii s osvetlením RGB a efektom PRISMO dodá každej hernej stanici profesionálny vzhľad.

Herná mechanická klávesnica Genesis Thor 660 Gateron Brown je dostupná prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov za cenu od 96 EUR V ponuke je biele a čierne prevedenie.

TECHNICKÉ ÚDAJE

  • Komunikácia: Bezdrôtové pripojenie, káblové pripojenie
  • Rozhranie: Bluetooth, USB
  • Typ: Herný
  • Rozloženie: US
  • Mechanizmus kláves: Mechanický
  • Typ spínača: Gateron Brown

Značky: