Microsoft dnes spustil verejné preview služby Microsoft IoT Central

0

Zavedenie IoT (internetu vecí), sa dnes rýchlo stáva jednou z kľúčových oblastí pre mnohé spoločnosti na celom svete. Vďaka IoT tak spoločnosti budú môcť priniesť svojim zákazníkom novú pridanú hodnotu a nové používateľské zážitky.

Microsoft dnes spustil verejné preview služby Microsoft IoT Central, zameriavajúce sa na rýchle, pohodlné a dostupné budovanie IoT riešení. Microsoft IoT Central je prvým, vysoko škálovateľným IoT SaaS riešením, ktoré má zabudovanú podporu pre overené IoT postupy so zabezpečením tých najvyšších štandardov z oblasti bezpečnosti a spoľahlivosti, spolu so zabezpečením regionálnej dostupnosti, postavenej na základoch Microsoft Azure.

Spoločnosti tak dokážu v neporovnateľne kratšom čase vytvárať dostupné IoT riešenia pre koncových zákazníkov, bez potreby náročnej správy backend štruktúr a učenia sa nových zručností pri vývoji. Microsoft IoT Central je navrhnutý tak, aby z IoT mohol profitovať každý.

Klúčové vlastnosti a výhody:

  • Menšia vstupná investícia a jednoduchá cenotvorba
  • Rýchla tvorba šablón s personalizovanými pravidlami
  • IoT riešenia dostupné v krátkom čase
  • Integrácia s Azure pre budúci vývoj nových funkcií

Ďalšia novinka je, že Microsoft a SAP spojili svoje sily a prostredníctvom tohto jedinečného partnerstva budú spolupracovať a poskytovať spoločné podporné služby pre zákazníkov na cloude. Spoločnosť Microsoft nasadí SAP S /4HANA® na Azure, aby si zjednodušila realizáciu vlastných interných finančných procesov a spoločnosť SAP presunie na Azure svoje kľúčové interné podnikové kritické systémy. SAP Ariba v súčasnosti taktiež využíva Azure a skúma ďalšie využitie v rámci svojich aplikácií.

Na služby SAP a Azure sa dnes vo veľkej miere spoliehajú aj veľkí podnikoví zákazníci, ako sú spoločnosti Coca-Cola Company, Columbia Sportswear Company, Coats a Costco Wholesale Corp.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár