Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Motorola a spoločnosť Pantone, ktorá je celosvetovou autoritou v oblasti farieb, sa už druhý rok spojili, aby vytvorili zariadenia v Pantone Farbe roka. Pantone Farba roka 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, posilňuje dôležitosť ľudského spojenia a rovnako aj zariadenia vybrané na jej reprezentáciu – motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo.

Pantone Farba roka, ktorú vyhlasuje Pantone Colour Institute, je edukačný program, ktorý sa zameriava na symbolickú povahu farieb. Tento rok si pripomíname 25. výročie programu Pantone Farba roka s vybranou farbou PANTONE 13-1023 Peach Fuzz. Zamatovo jemný broskyňový odtieň, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz má príjemnú, nežnú esenciu, ktorá stelesňuje pocity spolupatričnosti, komunity a spolupráce.

O pokračujúcom partnerstve povedal Ruben Castano, manažér zákazníckych skúseností a dizajnu v spoločnosti Motorola, “Ako sa technológie prelínajú s ľudstvom, veríme, že farba poskytne nástroj na vyjadrenie a hlbšie a zmysluplnejšie zážitky s našimi zariadeniami. To zahŕňa prekročenie hraníc zariadení a samotného softvéru. Pantone Farba roka 2024 presne to robí, pretože spája virtuálny svet, v ktorom žijeme, a našu túžbu nadviazať hlbšie spojenia a pohodu.”

Výber farby PANTONE 13-1023 Peach Fuzz dopĺňa poslanie spoločnosti Motorola sprístupniť technológiu a pomôcť spotrebiteľom používať technológiu na účelné pripojenie. Pri výbere zariadení, ktoré obsahujú farbu PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, spoločnosť Motorola uvažovala o farebnom posolstve a jeho dôraze na silu ľudského spojenia, pričom zistila, že motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo stelesňujú túto mentalitu.

motorola razr 40 ultra, ktorý je dostupný celosvetovo, je stvorený na pripojenie a spoluprácu a umožňuje výrazným jednotlivcom vyniknúť z davu vďaka svojmu ikonickému, sklápaciemu dizajnu.

motorola edge 40 neo je zariadenie, ktoré dáva do centra dizajnu farby. A odtieň PANTONE 13-1023 Peach Fuzz vo vegánskej koži nádherne dopĺňa teplý, tvarovaný dizajn zariadenia, zapája zmysly a podnecuje predstavivosť.

Obe zariadenia sú navrhnuté tak, aby v ich centre bolo spojenie a osobnosť, a ponúkajú funkcie vyvinuté na posilnenie našej spoločnej ľudskosti. Patria k nim aj najnovšie softvérové ponuky spoločnosti Motorola, Moto Unplugged a Family Space. Obe tieto aplikácie zahŕňajú rovnováhu medzi konektivitou a odpočinkom, bezpečnosťou a odvahou. Moto Unplugged sa sústreďuje na dôležitosť vedomých prestávok od nášho zariadenia, aby sme boli viac prítomní sami so sebou a s ľuďmi okolo nás, zatiaľ čo Family Space podporuje rodiny, aby skúmali technológie s vedením a láskavosťou.

,,Bolo úžasné spolupracovať so spoločnosťou Motorola a vidieť jej odhodlanie umožniť kreativitu, prepojenie a personalizáciu prostredníctvom farieb na jej zariadeniach, a tohtoročná farba má mimoriadny význam pre využitie spojenia, komunity a osobnej pohody,” Laurie Pressman, viceprezidentka Pantone Colour Institute, povedala. ,,Naša Pantone Farba roka 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, dokonale spája virtuálny a reálny život, takže je ideálnou farbou pre fyzickú podobu digitálnych zariadení. Tešíme sa na to, ako naše publikum využije funkcie, ktoré ponúka spoločnosť Motorola, aby umožnila a uľahčila ďalšie prepojenia.

motorola razr 40 ultra a motorola edge 40 neo vo farbe Pantone Farba roka 2024 budú dostupné na vybraných trhoch v Európe a na Blízkom východe. Úplné informácie o cenách a špecifikáciách nájdete na našej webovej stránke.

Značky: