Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Čo bude kraľovať pravým hokejovým fanúšikom v najbližších týždňoch? Veľká súťaž o lístky na IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019, ktoré milovníkom ľadového športu prináša kráľovské pivo Krušovice. V hre je až 200 lístkov na zápasy slovenskej reprezentácie.

S heslom „Užívaj si majstrovstvá kráľovsky!“ prinášajú Slovákom kráľovské pivo Krušovice, oficiálny sponzor IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019,   množstvo zaujímavých aktivít pred šampionátom, ako aj počas neho.

Značka Krušovice kraľuje výnimočným momentom. K tým najvýnimočnejším bezpochyby patrí tohtoročný hokejový šampionát, ktorý sa začne už v prvej polovici mája. Hrdý sponzor IIHF, značka Krušovice, pri tejto príležitosti spúšťa pre všetkých fanúšikov kráľovského piva a ľadového hokeja súťaž o vstupenky na zápasy slovenskej reprezentácie v základnej skupine. Až do 25. apríla prebehne každý týždeň žrebovanie, v rámci ktorého Krušovice odovzdajú spolu 200 lístkov na zápasy slovenského tímu v základnej skupine. Súťaž je spojená s limitovanou edíciou piva Krušovice 12° a 10° v atraktívnom hokejovom balení, ktorá je dostupná v obchodných sieťach po celom Slovensku, a to vo fľašiach aj v plechovkách. Viac informácií o súťaži sa dozviete na stránke www.krusovice.sk alebo na Facebooku Krušovice SK.  „Svetový šampionát v ľadovom hokeji je obľúbeným a uznávaným medzinárodným podujatím a nás nesmierne teší, že značka Krušovice bude súčasťou tohto výnimočného hokejového sviatku. Počas celých majstrovstiev budeme fanúšikom prinášať kráľovské hokejové momenty, ktoré si spoločne užijeme,“ uviedla Naďa Kasalová, brand manažérka značky Krušovice.

Kráľovské zážitky nebudú chýbať ani v Horeca segmente. „Pre všetkých tých, ktorí si chcú vychutnať neopakovateľnú hokejovú atmosféru vo svojom obľúbenom podniku sme pripravili súťaže o fanúšikovský hokejový dres, šál, šiltovku, tlieskadlo a ďalšie skvelé ceny vo vybraných prevádzkach na celom Slovensku,“ dodala Naďa Kasalová.

Tohtoročný hokejový šampionát sa začne 10. mája a vyvrcholí finálovým zápasom 26. mája. Hlavnými dejiskami šampionátu budú Bratislava a Košice. MS 2019 sú v poradí 83. svetovým šampionátom IIHF v ľadovom hokeji. Na Slovensko sa vrátia už po druhý raz, premiérovo sa uskutočnili v roku 2011.

Značky: