Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Značka Ultimate Ears pokračuje v posúvaní hraníc inovácií a dizajnu svojich prenosných bezdrôtových reproduktorov uvedením modelu UE ROLL 2 do svojho radu farebných bezdrôtových mobilných reproduktorov, ktoré vydržia všetko kamkoľvek ich so sebou vezmete.

Tento rad vznikol v roku 2013 predstavením reproduktoru UE BOOM a vrcholí dnes uvedením modelu UE ROLL 2 – značka UE tak naďalej mení kategóriu reproduktorov s rozhraním Bluetooth vo všetkých ohľadoch: od dizajnu po kvalitu zvuku.

Môžete byť na pláži alebo na výlete s batohom, no vždy sa môžete spoľahnúť, že reproduktor UE ROLL 2 vašu partu obohatí. Ponúka totiž o 15 percent silnejší zvuk a dlhší bezdrôtový dosah až 30 metrov – to všetko v štíhlom prevedení ako pôvodná verzia UE ROLL. A pretože UE ROLL 2 váži len 330 g, budete mať so sebou viac zvuku bez toho, aby vás reproduktor nejako zaťažoval.

Reproduktor UE ROLL 2 bol navrhnutý tak, aby vás sprevádzal na vašich dobrodružstvách. Tento ľahký a malý reproduktor je vybavený pevným lankom ako pre bungee jumping a je tak ľahko všestranne použiteľný. Môžete si ho priviazať k batohu, na opasok alebo bicykel a môžete ho môžete ho tak mať kdekoľvek so sebou – nikdy už nebudete bez hudby. Je odolný voči vode (má certifikáciu pre triedu ochranného krytie IPX7), je nárazu vzdorný a skonštruovaný tak, aby vydržal aj drsné zaobchádzanie, a pritom všetkom vám pri veľkosti do dlane ponúkne naozaj bohatý zvuk.

UE ROLL 2 -003_web2016_3_nowat

„Vďaka pevnému a pružnému lanku bol náš model UE ROLL najľahšie prenosným a praktickým reproduktorom z našej produktovej rady, ktorý si môžete vziať so sebou všade,“ povedala Charlotte Johs, generálna riaditeľka pre značku Ultimate Ears. „Žiadny iný reproduktor nie je vybavený všetkým čo potrebujete, aby ste si ho mohli zavesiť v sprche, nechať plávať na hladine bazéna alebo si ho pripevnili na bicykel. Nový model UE ROLL 2 ponúka toto všetko tiež a navyše má lepší zvuk a dlhší bezdrôtový dosah, takže teraz máte pre to, čo robíte radi, väčšiu voľnosť a flexibilitu.“

Každý vode odolný reproduktor si v bazéne zaslúži svoje miesto. Reproduktor UE ROLL 2 sa dodáva s plávajúcou podložkou UE Floatie, takže môže preplávať stredom vašej zábavy a hudba na vás bude „špľachotať“ pri párty v bazéne z bezprostrednej blízkosti.

UE ROLL 2 -002_web2016_3_nowat

Očakáva sa, že reproduktor UE ROLL 2 bude k dispozícii v Spojených štátoch a vybraných európskych krajinách od mája 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 €.

Značky: