Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Epson predstavuje dva nové prenosné business skenery s najvyššou rýchlosťou na trhu.

Modely WorkForce DS-310 a DS-360W umožňujú rýchlu a efektívnu správu dokumentov aj mimo kanceláriu. Vďaka najmenšej a najľahšej konštrukcii vo svojej triede sú ideálne na prenášanie v aktovke alebo skladovanie v zásuvke. Mobilní zamestnanci tak môžu ľahko a rýchlo digitalizovať dokumenty v kancelárii aj mimo nej. Skener DS-360W je navyše vybavený integrovanou batériou a možnosťou bezdrôtového pripojenia, takže umožňuje skenovanie bez káblov naozaj všade.

fy16_scn_sha_saw_02_paper_web2016_8_nowat

Marcel Divín, Branch Office Manager v spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Tieto najrýchlejšie prenosné business skenery na trhu umožňujú ľahké skenovanie rýchlosťou 25 str./min, obojstranne aj jednostranne, farebne aj čiernobielo pri rozlíšení 300 dpi. Vďaka rozhraniu USB 3.0 Super Speed a podávaču dokumentov na 20 listov papiera je práca ešte rýchlejšia. S integrovanou batériou, bezdrôtovým pripojením a nabíjaním cez USB môžete skenovať skutočne kdekoľvek.”

Vynikajúca podpora širokej škály médií

Oba skenery si poradia so skenovaním širokej škály médií, vrátane obálok a plastových kariet. Z podávača na 20 listov dokážu skenovať papier s gramážou 52–230 g/m2. Skenery teda oceníte kedykoľvek bude potrebné skenovať a digitalizovať papierové dokumenty, vizitky alebo podpísané formuláre.

Bezdrôtové pripojenie DS-360W

Vďaka bezdrôtovému pripojeniu jednoducho naskenujete dokumenty do mobilných telefónov a tabletov a nemusíte sa obťažovať s káblami. Pretože má DS-360W vlastnú batériu a možnosť nabíjania na cestách, je ideálny pre zamestnancov pracujúcich mimo kanceláriu. V spojení s aplikáciou Document Capture Pro, ktorá je zdarma na stiahnutie na webových stránkach spoločnosti Epson, umožňuje bezproblémovú integráciu do firemného workflow prostredníctvom najbežnejších DMS systémov na správu dokumentov. DS-360W s aplikáciou Document Capture Pro ponúka rad funkcií typu „skenovať do“, vrátane skenovania do cloudu, skenovania do e-mailu, skenovania do SharePoint prostredia a tiež mnoho ďalších funkcií na spracovanie obrazu, napríklad rozpoznávanie čiarového kódu a podporu pre zónové rozpoznávanie OCR-A / B.

Skenery WorkForce DS-360W a DS-310 budú dostupné od januára 2017. Skener WorkForce DS-360W za cenu 329 Eur a model DS-310 za 249 Eur bez DPH.

fy16_scn_sha_saw_05_paper_web2016_8_nowat

Funkcie

 • Prenosný kancelársky skener na rýchlu a efektívnu prácu s dokumentmi na cestách
 • Najrýchlejší skener vo svojej triede – rýchlosť skenovania 25 str./min obojstranne aj jednostranne pri rozlíšení 300 dpi (farebne)
 • Podporuje gramáž papiera od 52 do 230 g/m2
 • Môže skenovať širokú škálu médií ako obálky, vizitky, pokladničné bločky a iné
 • Špeciálna funkcia skenovania kariet pre identifikačné preukazy, vodičské preukazy, členské karty a podobne
 • USB 3.0 kompatibilné
 • Integrovaná batéria (iba DS-360W)
 • Možnosť pripojenia cez Wi-Fi pre ešte väčšiu mobilitu (iba DS-360W)
 • Automatický podávač dokumentov na 20 listov urýchľujúci prácu
 • Kompatibilita so systémom Windows a Mac
 • Dokumenty je možné uložiť napríklad do formátu prehľadávateľných PDF súborov, súborov aplikácie Excel a Word a ďalších
 • Epson Scan 2.0 a Document Capture Pro

Značky: