Napájací adaptér, ktorý vás zachráni v každej situácii

2

Zendure Mix GO je užitočné zariadenie pre všetkých cestovateľov a využitie nájde aj na chate.

Ide o 45 W napájací adaptér so zabudovanou powerbankou s kapacitou 5000 mAh. Mix GO obsahuje dva porty – USB-C port s výkonom až 45 W a tradičný USB port s výkonom 15 W. Pomocou USB-C portu si môžete rýchlo nabíjať smartfóny a ďalšie zariadenia, ako sú notebooky a tablety s USB-C portom. Druhý port využijete na nabíjanie menej náročných zariadení.

Mix GO umožňuje súbežné nabíjanie až dvoch zariadení – vtedy funguje USB-C port s výkonom 30 W a druhý USB port s výkonom 15 W. V režime powerbanky, keď adaptér nie je pripojený do elektrickej siete, ponúka Mix GO celkový výkon na úrovni 15 W.

Zendure Mix GO

Zendure Mix GO, Zdroj: Zendure

Výhoda tohto riešenia spočíva v tom, že napájací adaptér si so sebou beriete na cesty prakticky vždy. Mix GO poskytuje záchranné koleso vďaka zabudovanej powerbanke a z pohľadu cestovateľa je praktické, že adaptér obsahuje v balení britskú, európsku aj americkú zásuvku.

Cena: 55 €

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Pri kritike je vhodne navrhnut aj riesenie, takze si prosim odkaz na nieco tento „cisty nezmysel“ nahradi v pomere cena/vykon.

Pridaj komentár