Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Čisté využitie formy, nezameniteľný dizajn a vysokokvalitné materiály sú najvýraznejšími znakmi novej kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020. Kolekcia obsahuje viac ako 100 položiek – od oblečenia cez tašky, batožinu, doplnky, detské hračky až po predmety mobility. Kolekcia je dostupná od júla u predajcov MINI.

Čisté využitie formy, nezameniteľný dizajn a vysokokvalitné materiály sú najvýraznejšími znakmi novej kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020. Nová kolekcia ponúka široké spektrum výrobkov na zjednodušenie, obohatenie a skrášlenie každodenného života vo všetkých jeho podobách a stelesňuje podstatu značky MINI v jej vozidlách aj ďalších produktoch. Kolekcia obsahuje viac ako 100 položiek – od oblečenia cez tašky, batožinu, doplnky, detské hračky až po predmety mobility. Kolekcia je dostupná od júla na stránke www.shop.mini.com a u dealerov MINI.

Esteticky príťažlivý rad vysokokvalitných výrobkov

Najvýraznejším vizuálnym prvkom kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 je nová dvojica nápadných exteriérových farieb („Island“ a „Coral“). „Island“ – veľmi moderný odtieň modrej – reflektuje farbu karosérie „Island Blue“ dostupnú pre aktuálny model MINI Countryman. Žiarivá červená „Coral“ ju dokonale farebne dopĺňa a prináša svieži akcent. Základné farby čierna, biela a sivá tvoria vhodný podklad pre tieto dve akcentované farby.

Výrobky z kolekcie Lifestyle pokračujú vo využívaní novej estetiky MINI Lifestyle predstavenej v roku 2016 a zaujmú premyslenými detailmi a súčasným minimalisticko-expresívnym dizajnom. Tento dizajn vždy zahŕňa aj charakteristický prvok značky MINI – obohatenie konštrukcie alebo funkčnosti o nejaké špeciálne vylepšenie. Kľúčovú úlohu hrajú kontrasty formy, farebnosti a materiálov. Vysokokvalitné a autentické materiály demonštrujúce zodpovedné využívanie zdrojov formujú charakter tejto kolekcie.

Neformálna a štýlová – konfekcia z novej kolekcie MINI Lifestyle

Nové modely oblečenia pre dámy, pánov aj deti disponujú výnimočnou kvalitou spracovania, modernou estetikou a overeným dizajnom. Každý jeden kus – od základného oblečenia až po doplnky – vyjadruje osobnosť a predovšetkým osobitý charakter značky MINI. Okrem nových farieb majú obľúbené tričká s logom a mikiny z kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 aj nášivky a sú vyrobené s použitím moderných techník, napríklad vlepovaním, ktoré im dodávajú sviežu estetickosť. Do dámskej aj pánskej kolekcie pribudla polokošeľa MINI s logom na nášivke (odporúčaná maloobchodná cena 45,00 €), ktorá prichádza s moderným poňatím klasického polo dizajnu. Ďalším prírastkom je mikina MINI s logom na nášivke (OMC 79,00 €), so zaujímavo navrhnutou kapucňou a logom MINI v kontrastných farbách. Fanúšikov značky MINI a sviežeho poňatia klasiky poteší aj detská mikina MINI s logom na nášivke (OMC 35,00 €), ktorej „klokaní“ vak v prednej časti poslúži ako ďalší priestor na uloženie pokladov objavených na cestách svetom. Moderná estetickosť šiltovky MINI s logom na nášivke (OMC 35,00 €) dodá ležérny nádych akémukoľvek štýlu oblečenia. Všetky kusy oblečenia z novej kolekcie MINI Lifestyle sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov.

Aby boli dôležité veci na cestách bezpečne uložené – tašky a batožina MINI

Kolekcia MINI Lifestyle 2018 – 2020 zahŕňa širokú ponuku tašiek a kufrov, ktoré sa vám zídu na cestách, nech už cestujete kamkoľvek. Jednotlivé modely disponujú oku lahodiacim dizajnom MINI a množstvom praktických detailov. Doplnkové priehradky vo vnútri tašiek a inteligentne navrhnuté vnútorné delenia batožiny zaručujú prehľadnosť uloženia vecí, flexibilnosť a dôvtipné využitie priestoru – ako je u značky MINI zvykom. Všetky výrobky celkovo využívajú dostupný priestor elegantne a nesmierne efektívne. Ďalším charakteristickým prvkom značky MINI v tejto aj iných kolekciách je používanie kontrastných farieb v rámci radu Colour Block. Exteriérové farby Island a Coral sa prelínajú s podkladovou čiernou, bielou a sivou farbou, čím vytvárajú pôsobivý farebný koncept.

Do radu Colour Block pribudlo napríklad puzdro na laptop MINI Colour Block (OMC 35,00 €) a kabelka MINI Round Colour Block (OMC 19,00 €) – oba modely sú vyrobené z nepremokavého voskovaného plátna. Malá, okrúhla a takmer nezničiteľná kabelka praktickým spôsobom uschová menšie predmety, aby ste ich mali vždy poruke. Batoh MINI Tonal Colour Block (OMC 45,00 €) ponúka ešte viac úložného priestoru, ktorý využijete v najrôznejších situáciách a na cestách. Je o niečo menší než tradičné cestovateľské batohy, je vhodný pre všetky vekové skupiny a veľkosti postavy a má dokonalé proporcie na využitie v meste aj mimo neho.

Vizuálnym protipólom variabilných a žiarivých odtieňov radu Colour Block sú výrobky z nového radu Two-Tone. Pod decentnou čiernou vonkajšou vrstvou sa nachádza prekvapivo odvážny vnútorný plášť s farebným odtieňom Island. Prepletané stuhové rúčky a popruhy poskytujú modelom moderné a štýlové zdôraznenie materiálu. Taška MINI Two-Tone (OMC 65,00 €) svojou formou aj funkciou pripomína vertikálnu brašnu a pridáva ďalšie užitočné detaily, ako napríklad dve priehradky na laptop, odpojiteľné popruhy a pár prídavných rukovätí. Na svoje si prídu aj puristi, ktorí určite ocenia tašku na laptop MINI Two-Tone (OMC 49,00 €) s vystlanou priehradkou na počítač, samostatnými priestormi na dokumenty a písacie potreby a dôvtipným vonkajším vreckom na zips, ktoré sa dá využiť aj na pripojenie priehradky na počítač k výsuvnej rukoväti kolieskového kufra. Keď už je reč o kolieskových kufroch, aj tie sú súčasťou kolekcie. Moderný cestovateľ si určite vyberie medzi priestranným kufrom MINI Trolley (OMC 195,00 €) a kufrom MINI Cabin Trolley (OMC 195,00 €), ktoré sú k dispozícii v decentnej sivej farbe alebo v najnovších odtieňoch kolekcie Coral a Island, majú reliéfne logo MINI a ponúkajú tradičné úložné funkcie vo svojom vnútri. Novým a inteligentným prvkom kufra MINI Cabin Trolley je predný otvor s okamžitým prístupom, za ktorým sa nachádza doplnkové sieťové vrecko na fľaše a vyberateľné, vystlané puzdro na laptop.

Doplnky – dotvárajúce feeling značky MINI na každý deň

Značka MINI svojim zákazníkom ponúka široký výber rôznych doplnkov – od praktických pomocníkov až po estetické predmety, ktoré inšpirujú aj bavia. Niektoré obľúbené a osvedčené výrobky z kolekcie MINI Lifestyle 2016 – 2018, ako napríklad dáždniky, Bluetooth reproduktory a šálky na cesty, sú teraz k dispozícii aj v nových farebných variantoch Coral a Island. A novým prírastkom do kolekcie sú napríklad aj zápisník MINI viazaný v látke (OMC 15,00 €) a plniace pero MINI (OMC 29,00 €), ktoré oživujú pôvabne staromódny spôsob ručného zaznamenávania nápadov a myšlienok. Aj čajník MINI (OMC 25,00 €) má v tejto kolekcii svoju premiéru. S filtrom a multifunkčným tanierikom/vekom má všetko potrebné pre váš malý, individuálny čajový obrad kedykoľvek doma alebo v kancelárii. Jednotlivé diely sa ukladajú jeden do druhého a šetria tak priestor. Ponuku príslušenstva a doplnkov z kolekcie MINI Lifestyle 2018 – 2020 uzatvárajú hodinky MINI Colour Block (OMC 130,00 €) so švajčiarskym mechanizmom Ronda, koženým remienkom a novými farebnými kombináciami, matné/lesklé slnečné okuliare MINI Panto (OMC 130,00 €) a matné/lesklé slnečné okuliare MINI Aviator (OMC 130,00 €) s kontrastom matnej a lesklej povrchovej úpravy rámu z recyklovaného acetátu.

Výrobky pre deti a detskú mobilitu – každý deň nové dobrodružstvo

Výrobky pre deti z novej kolekcie MINI Lifestyle nielen prinášajú veľa príležitostí na nové dobrodružstvá, ale podnietia ich aj k otestovaniu vlastnej kreativity a schopností. Hra MINI Kubb (OMC 49,00 €) rýchlo premení akúkoľvek trávnatú plochu na ihrisko pre celú rodinu. Dva tímy (maximálne šesťčlenné) spolu súťažia, kto pozhadzuje „kubby“ (drevené bloky) druhého tímu pomocou paličiek a napokon aj ich kráľa v strede ihriska. Túto hru plnú zábavy aj potrebných zručností si určite zamilujú deti aj dospelí. Keď sa obloha zamračí, hracie javisko MINI Movie Stage (OMC 15,00 €) vám zošle dážď kreatívnej inšpirácie. Zvonku vyzerá len ako obyčajná škatuľa, ale ukrýva v sebe kompletné javisko so štyrmi rozličnými scénami, hromadu farebných rekvizít a skladací stojan na mobilný telefón, pomocou ktorého možno nahrávať scény na video. Súčasťou kolekcie MINI Lifestyle 2016 – 2018 sú opäť aj kreatívne výrobky pre deti vrátane súpravy na maľovanie autíčok MINI (OMC 15,00 €), súpravy detských zručností MINI (OMC 12,00 €) a súpravy nažehľovačiek MINI (OMC 12,00 €).

Nové ťahacie autíčko MINI (OMC 39,00 €) s autentickým dizajnom a gumenými pneumatikami, vyrobené z dreva s certifikátom FSC, prinesie radosť z jazdy na MINI aj do detskej izby. Prekoná ho snáď len nové auto na hranie MINI Baby Racer (OMC 99,00 €), ktoré disponuje mnohými dizajnovými prvkami „dospeláckeho“ modelu MINI Hatch. Okrem toho je vybavené nehlučnými gumenými pneumatikami a mäkkým vyberateľným sedadlom, ktoré sa dá umývať. Štandardom je aj certifikát TÜV. Zručnosť aj rovnováha sú v centre pozornosti, keď príde na scénu nový skateboard MINI (OMC 125,00 €), vyvinutý a skonštruovaný v spolupráci s ikonickou austrálskou značkou Penny Skateboards. Tento exkluzívny plastový skateboard s farebným odtieňom MINI Chili Red a „pásom na kapote“ je mimoriadne robustný a postará sa o všemožnú zábavu na ceste (bez nutnosti vlastniť vodičský preukaz).

Kolekcia MINI Lifestyle 2018 – 2020 obsahuje aj veľký výber miniatúrnych modelov autíčok. Tieto detailne prepracované angličáky majú aj pohyblivé časti verne kopírujúce originálne modely, ktorými boli inšpirované. Novým prírastkom do kolekcie je aktuálny model MINI Countryman 1:18 (OMC 89,00 €) vo farbe Island Blue.

Značky: