Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bezdrôtové slúchadlá Audictus Winner boli vyladené hudobnými odborníkmi tak, aby poskytovali ten najčistejší zvuk a najširší rozsah tónov a súčasne ponúkali zaujímavý produkt za atraktívnu cenu. Budeš počuť viac, než pri štandardných slúchadlách.

Stúpať až na vrchol hudobného zážitku

Bezdrôtové slúchadlá Audictus Winner vďaka bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth 4.2 a kvalitným dynamickým meničom s priemerom 40 mm umožňujú prehrávať celý rozsah tónov s extrémnou dôkladnosťou a prenášať mimoriadne čistý a kvalitný zvuk bez nutnosti použitia prepojovacieho kábla. Mäkké čalúnenie náušníkov z pamäťovej peny naviac účinne tlmí vonkajší hluk.

Plná sloboda

Bez ohľadu na to, či trénuješ v posilňovni, alebo počúvaš hudbu v parku, slúchadlá Audictus Winner poskytujú bezdrôtovú voľnosť až 10 hodín na jedno nabitie batérie. Vybila sa ti batéria, alebo preferuješ káblové pripojenie? To nie je žiadny problém! Slúchadlá Winner s funkciou 2v1 je možné používať cez Bluetooth pripojenie, alebo ich pripojiť pomocou pribaleného káblu typu jack. Vďaka káblovému pripojeniu je možné tieto slúchadlá používať aj so zariadením, ktoré neumožňuje bezdrôtové pripojenie Bluetooth.

Pohodlné v každých podmienkach

Náhlavné slúchadlá Winner ponúkajú celú radu vlastností, ktoré ťa budú rozmaznávať behom každodenného používania. Slúchadlá sú vybavené mimoriadne mäkkým čalúnením náušníkov z pamäťovej peny a hlavového mostu, čo je zárukou pohodlia aj behom niekoľkohodinového používania.

Odolná konštrukcia

Slúchadlá Winner sú vybavené odolnou konštrukciou, ktorá spevňuje kovové jadro hlavového mostu. Odnímateľný kábel je ďalšou praktickou vlastnosťou, pretože nie len šetrí batériu, ale v prípade poškodenia si ho jednoducho môžeš vymeniť za iný. Naviac v balení nájdeš praktický cestovný textilný obal, ktorý chráni slúchadlá pred poškodením.

Cena a dostupnosť

Bezdrôtové slúchadlá Audictus Winner sú dostupné prostredníctvom vybraných predajcov a internetových obchodov. Doporučená koncová cena je 29 EUR vrátane DPH.

Špecifikácie:

Komunikácia: bezdrôtová BT 4.2 + drôtová
Audio systém: stereo
Veľkosť meničov: 40 mm
Citlivosť slúchadiel: 105 dB
Frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedancia slúchadiel: 32 Ohm
Mikrofón: Áno (integrovaný na kábli)
Konektor: 1 × 3,5 mm jack
Dĺžka kábla: 120 cm
Hmotnosť: 218 g
Ovládanie hlasitosti: Áno (na mušli)

Viac na: http://audictus.com/en/

Značky: