Nové vydanie časopisu TOUCHIT práve vychádza.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať už teraz cez mobilnú aplikáciu.

Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

Obálka TOUCHIT 10-11/2020

Obálka TOUCHIT 10-11/2020, Zdroj: TOUCHIT

Oznam pre čitateľov a predplatiteľov časopisu:

Našim čitateľom by sme radi dali do pozornosti, že toto vydanie bolo vydané ako dvojčíslo október-november/2020. Nasledujúce vydanie bude december/2020, ktoré vyjde 15. decembra . Ubezpečujeme aj našich predplatiteľov, že predplatné zostáva bez zmeny a v rámci ročného predplatného dostane každý predplatiteľ stanovený  počet zostávajúcich kusov predplatného.

V novom vydaní TOUCHIT sme pripravili mimoriadneho sprievodcu nákupom. Poradíme vám s výberom televízorov, slúchadiel, mobilu, reproduktorov či inteligentných hodiniek. Dočítate sa aj to, aká je budúcnosť skladateľných smartfónov, venujeme sa tiež histórii a vývoju iOS.

Otestovali sme dvojicu skutočne bezdrôtových slúchadiel a tiež párty reproduktor od JBL. Dozviete sa aj to, ako je to s internetovou cenzúrou. A špeciálny článok sme venovali aj technológiám pre nevidiacich.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny od spoločnosti Niceboy – slúchadlá a reproduktor. Zapojte sa do súťaží tu.

A pozor. Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu na predplatné, ktoré teraz môžete získať spolu s inteligentnými hodinkami Niceboy X-fit Watch iba za 34,90 eura. Ponuku nájdete tu>>

Ako technológie pomáhajú nevidiacim pri živote

Peter Gombárik je špičkový masér z Bratislavy a veľký nadšenec do technológií. Bolo teda veľmi pravdepodobné, že si budeme rozumieť a väčšinu času počas masírovania prediskutujeme o novinkách, ktoré si pre nás pripravili technologické spoločnosti. Ako je to s technológiami pre nevidiacich? Dočítate sa v tomto vydaní TOUCHIT.

Nezvyčajný a skrytý paradox internetovej cenzúry

Majú internetové firmy a prevádzkovatelia webov právo mazať vaše príspevky, ak sa im ich obsah nepáči? Môžu sa rozhodovať, aký obsah na svojej platforme povolia a aký nepovolia, alebo je nutné, aby ľudia bili na poplach a upozorňovali na narastajúcu cenzúru? Situácia vôbec nemusí byť taká, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Na Vianoce chcem niečo dobré a užitočné

Vector creative illustration of big shopping trolley with set of line icons and word typography on white background. Online shopping concept. Thin line art style design for e-shop service and app

Vianočný čas sa už priblížil a my sme pre vás pripravili šikovného sprievodcu pri nákupe tých najžiadanejších produktov z oblasti elektroniky. Venovať sa budeme aj tomu, ako bezpečne nakupovať on-line.

Sony vs. Panasonic: Skutočne bezdrôtové slúchadlá

Vyskúšali sme dvojicu prémiových slúchadiel, ktoré patria medzi to úplne najlepšie na trhu. Sú o poznanie technologickejšie, ako bežné modely. Iste, kúpite TWS slúchadlá aj za 40 eur a budú vyzerať podobne. V čom je teda rozdiel? Nuž v kvalite zvuku, prenosu signálu a spracovaní. Oboje testované sú príjemné na nosenie a dobre držia v uchu.

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu na predplatné, ktoré teraz môžete získať spolu s inteligentnými hodinkami Niceboy X-fit Watch iba za 34,90 eura. Ponuku nájdete tu>>

 

Značky: