Kancelársky balík Microsoft Office si môže stiahnuť každý, ale háčik je v tom, že na jeho aktiváciu a správne používanie je potrebná licencia.

Microsoft 365 si tiež môžete stiahnuť, ale vyžaduje si ročné predplatné. Hoci je Microsoft 365 v súčasnosti najobľúbenejšou a najpoužívanejšou platformou balíka Office, spoločnosť Microsoft stále každých niekoľko rokov vydáva staršie verzie svojich softvérových balíkov. Najnovšia verzia je Microsoft Office 2021 a za tieto balíky zaplatíte jednorazový poplatok za doživotnú licenciu softvéru. Ak potrebujete len niekoľko aplikácií Microsoft Office a model predplatného Office 365 pre vás nemá zmysel, potom je Microsoft Office 2021 dobrou voľbou.

V novoročnom predpredaji softvéru na Godeal24 je najnovší Office 2021 Pro k dispozícii len za 25,25 €! Ak chcete využiť ešte väčšie zľavy, môžete si zakúpiť akciový balík Office 2021 Pro Plus pre 5 počítačov (používateľov systému Windows) len za 15,05 €! Pre používateľov počítačov Mac je skvelou voľbou balík Office 2021 Home and Business for Mac, ktorý získate jedným kliknutím len za 49,25 €. Nakúpte viac a ušetrite viac! Pre tých, ktorí nevedia, ako vybrať novoročný darček pre priateľa alebo kolegu, alebo pre tých, ktorí nevedia, ako využiť svoj počítač na generovanie vlastných príjmov, je obchod so softvérom Godeal24 skvelou možnosťou, ako privítať rok 2024 novým spôsobom!

Aktuálne ponuky na Godeal24: Office, Windows a ďalší softvér

Kancelárske ponuky na Godeal24

Ponuky pre Windows na Godeal24

Kombinovaná ponuka na Godeal24: Windows+Office

Ceny sú platné so zľavovým kódom: DDA62

Dobré servery Windows a kancelárske nástroje na Godeal24

Ceny platné po použití zľavy: DDA50

Ďalší zľavnený softvér

Godeal24 má 98% pozitívne hodnotenie na TrustPilot a ponúka svojim zákazníkom odbornú technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak máte akékoľvek otázky, môžete kontaktovať Godeal24 na adrese podpory uvedenej na oficiálnej webovej stránke platformy.

Pri nákupe môžete platiť kreditnou kartou VISA/MASTERCARD alebo prostredníctvom služby PayPal.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Godeal24.

Značky: