Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Model BMW iX3 sa spojil s filmom spoločnosti Marvel Studios pod názvom Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, ktorý sa do kín po celom svete dostane začiatkom septembra. Ide o ďalšie pokračovanie úspešnej spolupráce medzi automobilkou BMW a filmármi z Marvel Studios. Tá nasleduje po účinkovaní modelov BMW X3 a BMW radu 2 Gran Coupé v snímke od Marvel Studios s názvom Black Widow, ktorá mala slovenskú premiéru začiatkom júla.

Zapracovanie modelu BMW iX3 do príbehu nového filmu od Marvel Studios súvisí aj s predstavením vynoveného automobilu. Nové prvky, ktoré sa od septembra 2021 objavili na modeli BMW iX3, sa primárne zameriavajú na dizajn exteriéru, zmeny sa dotkli aj interiéru a výbavy. Modernizácia posúva model BMW iX3 ešte bližšie k dizajnu novej rodiny prémiových elektrických vozidiel značky BMW, ktoré zosobňujú najmä modely BMW iX a BMW i4.

Spolu s BMW iX3 sa vo filme predstaví aj športové vozidlo BMW M8 v červenej farbe Melbourne Red (z palety BMW Individual). Oba modely sa predvedú v snímke nabitej akciou, kde sa naplno ukážu ich výkon a výnimočná ovládateľnosť.

O filme Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch od Marvel Studios.

Vo filme Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch od Marvel Studios, musí postava

Shang-Chi, ktorú stvárnil herec Simu Liu, čeliť svojej minulosti, keď je vtiahnutý do víru udalostí, ktoré roztočí tajomná organizácia Desať prsteňov. Vo filme sa predstavia aj Tony Leung ako Wenwu, Awkwafina ako Shang-Chiho priateľka Katy ako aj Michelle Yeoh v úlohe Jiang Nan, v ďalších úlohách si zahrajú herci Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu a Ronny Chieng.

Film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch režíroval Destin Daniel Cretton, produkciu si zobrali na starosti Kevin Feige a Jonathan Schwartz, výkonnými producentmi boli Louis D’Esposito, Victoria Alonso a Charles Newirth. Scenár k filmu, ktorý má slovenskú premiéru vo štvrtok 2. septembra 2021, napísali David Callaham, Destin Daniel Cretton a Andrew Lanham.

Značky: