Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vo všeobecnosti segment B smeruje k väčšej uniformite na úkor radosti a mladého ducha. Značka PEUGEOT v snahe zmeniť túto tendenciu prichádza so štýlovým PEUGEOT 208.

Automobilový priemysel sa veľmi mení a zmeny v oblasti energií sú skutočnou príležitosťou. Nový PEUGEOT 208 je od uvedenia na trh k dispozícii s tromi druhmi energií: elektrický, benzínový a dieselový. Výber karosérie nediktuje spôsob používania.

Táto nová generácia PEUGEOTu 208 je dokonalou súčasťou modelového radu značky PEUGEOT. Upúta výrazným dizajnom, mladým výrazom a energiou.

Nový PEUGEOT 208 je inovatívny svojím charakteristickým štýlom. Inováciou je aj nová generácia PEUGEOT i-Cockpit©  s 3D head-up displejom s celým radom asistentov riadenia z vyšších segmentov.

#FUTURISTIC & YOUNG

Svet sa mení a budúcnosť sa pýta. Nové výzvy si vyžadujú nové odpovede aj v automobiloch. Vďaka svojej 208-ročnej histórii,  značka PEUGEOT pokojne a s istotou vstupuje do éry prechodu energií tým, že ponúka svoju víziu budúcnosti: #UNBORINGTHEFUTURE

Nový PEUGEOT 208 je novým prvkom tejto vízie budúcnosti, potvrdzuje svoju mladosť tým, že komunikuje svoju energiu, svoju spontánnosť a hodnoty značky PEUGEOT: náročnosť, postoj a emócie. Jeho atletický štýl evokuje osviežujúceho a usmiateho športového ducha so sľubným potenciálom. Jeho elegantný a kvalitný dizajn prináša špičkový charakter, ktorý dokonale ladí s modelovým radom značky PEUGEOT.

Nový PEUGEOT 208 tvorí jadro segmentu B tým, že prináša to, čo dnes tvorí úspech značky PEUGEOT: výrazný dizajn a diferenciáciu prostredníctvom inovácií a technológií.