O2 dočasne zvyšuje rýchlosť po prečerpaní dát programu Internet na doma

0

V čase mimoriadnych opatrení proti šíreniu koronavírusu a z nich vyplývajúcej častej práci z domu zvyšuje O2 Slovakia s okamžitou platnosťou zákazníkom všetkých tarifov programu Internet na doma konektivitu bezplatným a automatickým navýšením rýchlosti až na 5-násobok pôvodnej po prečerpaní objemu dát.

To znamená, že ako zákazníci O2 môžete surfovať aj naďalej po prečerpaní objemu dát, a to nie rýchlosťou 2 Mbps ako tomu bolo doteraz, ale najbližší mesiac budete môcť pracovať pri rýchlosti až 10 Mbps.

Navýšením rýchlosti domáceho internetu po prečerpaní objemu dát na hranicu 10 Mbps zároveň dostatočne chráni O2 zachovanie konektivity pre tých, ktorí využívajú od O2 všetky typy pripojenia. Pre používateľov to znamená prakticky neobmedzený pevný internet pri rýchlosti spĺňajúcej potreby domácnosti, či už na prácu alebo zábavu.

Značky:

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár