Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

O2 prináša pre nových zákazníkov bonus za prenos telefónneho čísla vo výške 150 eur. Stačí, ak si zákazník aktivuje ktorýkoľvek z programov O2 Paušál najneskôr do konca januára 2017.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť svoje číslo do O2 na ktorýkoľvek z O2 Paušálov, získavajú do 31. januára 2017 nárok na bonus v hodnote 150 eur. Ten sa im bude pripisovať nasledovných 30 faktúr vo výške 5 eur. Ak pri prenose zákazník požiada aj o Vykúpenie z viazanosti a jeho zmluvná pokuta bude nižšia ako 150 eur, rozdiel bude môcť získať ako bonus za prenos čísla.

„Týmto štartujeme povianočný výpredaj, aby sme našu ponuku ešte viac zatraktívnili. Čas na rozhodnutie je až do konca januára. Bonus za prenos je kombinovateľný aj s akciou Vykúpenie z viazanosti až do výšky 150 eur,“ povedala Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

Príklad kombinovania akcií

Ak zákazník požiada o Vykúpenie z viazanosti a jeho zmluvná pokuta je napríklad 70 eur, tak mu O2 týchto 70 eur na jej preplatenie pošle na účet. Následne mu bude operátor počas 14 mesiacov vo faktúre účtovať 5 eur za Vykúpenie z viazanosti a zároveň poskytne zľavu v rovnakej výške. Za preplatenie zmluvnej pokuty teda nezaplatí zákazník nič navyše. Ak si do 31. januára 2017 prenesie zákazník číslo na jeden z O2 Paušálov, bude mu operátor zľavu 5 eur z O2 Faktúry poskytovať aj počas ďalších 16 mesiacov. Spolu tak pri prenose čísla na O2 Paušál získa bonus v sume 150 eur.

Značky: