Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Už od zajtra prináša O2 pre svojich zákazníkov bonus za prenos telefónneho čísla vo výške až 200 eur. Rovnaký bonus môžu získať aj zákazníci programu O2 Paušál, ktorí nového zákazníka odporučia. Stačí, ak zákazník s aktivovaným programom O2 Paušál oznámi telefónne číslo zákazníka, ktorý prešiel do O2 na jeho odporučenie.

„Ako je v O2 dobrým zvykom, odmeňujeme nielen nových, ale aj našich existujúcich zákazníkov za to, že nás svojim známym odporučili. Spolu s bonusom za prenos môžu zákazníci O2 Paušálu, samozrejme, využiť aj najvyššie bonusy na trhu na kúpu telefónov, tabletov a ďalších zariadení,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Bonus 200 eur pre nového aj existujúceho zákazníka

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť svoje číslo do O2, získavajú nárok na bonus v hodnote 200 eur. Ten sa im bude pripisovať nasledovných 40 faktúr vo výške 5 Eur. Bonus môžu využiť aj existujúci zákazníci O2 s aktívnym programom O2 Paušál, stačí ak odporučia nové číslo od iného operátora na prenos do O2 na program O2 Paušál. Základnou podmienkou pre získanie 200 eurového bonusu pre existujúceho zákazníka je oznámenie telefónneho čísla zákazníka, ktorý prechádza do O2 na jeho odporučenie, ešte pred ukončením prenosu nového telefónneho čísla. Zákazník môže mať v jednom čase aktívny len jeden bonus za prenos čísla alebo odporúčanie. Ponuka bonusov platí do 31. decembra 2015.

Značky: