O2 pridáva od 17. februára novú tarifu služby Internet na doma a zároveň rozširuje svoje pokrytie na vyše 92 % obyvateľov. Nová tarifa v sebe obsahuje 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s, po prečerpaní ktorých môže ďalej zákazník neobmedzene surfovať rýchlosťou 2 Mbit/s.

„O2 rozširuje portfólio služby Internet na doma o novú tarifu, ktorá bude dostupná už pre takmer všetkých zákazníkov O2. S novou tarifou, ktorá je skvelou alternatívou k rýchlemu pevnému pripojeniu, tak budú môcť zákazníci výhodne surfovať doma s neobmedzeným objemom dát už aj v pokrytí našej 4G siete, ktorá je dostupná už pre vyše 92 % ľudí,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

Nová tarifa služby Internet na doma

O2 pridáva do portfólia služby Internet na doma ďalšiu tarifu, ktorá je dostupná aj pre zákazníkov v pokrytí 4G siete, a tým sa služba stáva dostupná už pre viac ako 92 % obyvateľov. Rovnako ako ostatné tarify Internetu na doma, ani táto zákazníka neobmedzuje v objeme dát. V cene 15 eur mesačne (10 eur s využitím bonusu) zákazník získa 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s, po ich prečerpaní sa prenosová rýchlosť zníži na 2 Mbit/s. Dáta zníženou rýchlosťou môže zákazník využívať ďalej v neobmedzenom objeme. Zákazník si môže službu nainštalovať sám alebo s pomocou technika O2 bezplatne. V oboch verziách platí, že zákazník získa internetové pripojenie buď v pokrytí O2 4G siete, resp. v pokrytí technológie LTE TDD na frekvencii 3,5 a 3,7 GHz.

Zmeny programu Internet na doma

V súvislosti s pridaním novej tarify programu Internet na doma zvyšuje O2 rýchlosť sťahovania pri tarife Modrý Internet na doma z 10 Mbps na 15 Mbps. Navyše O2 pridáva 150 eurový bonus na všetky farby služby Internet na doma, pričom zákazník neplatí žiadnu úvodnú platbu za inštaláciu služby. Dostupnosť služby Internet na doma v danej lokalite si môžu zákazníci preveriť na stránke www.o2.sk/internet-na-doma.

Služba Internet na doma je alternatívou rýchleho fixného pripojenia na internet s minimom káblov potrebných pre inštaláciu. Službu môžu zákazníci využívať len na adrese jej zriadenia, nejde teda o mobilné pripojenie na internet s možnosťou využívania v rôznych lokalitách.

Značky: